Wydarzenia

Salon Technologii Obróbki Metali już w październiku!

By  | 

Od 6 czerwca decyzją rządu branża targowa została odmrożona.
Szykuje się bardzo pracowita jesień w Targach Kielce.

Sezon targowy w kieleckim ośrodku rozpocznie się od mocnego uderzenia – pierwszą wystawą, która odbędzie się po pandemicznej przerwie będzie znany i ceniony na świecie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. W 2020 roku MSPO było jedynym wydarzeniem branży obronnej jakie się odbyło.

Tegoroczny Salon już zapowiada się lepiej, światowi potentaci potwierdzają swój udział i zapowiadają technologiczne nowości. Jesienią w Targach Kielce spotkają się także specjaliści z branży gazowniczej, rolniczej, komunikacji miejskiej, strażackiej, tworzyw sztucznych czy sakralnej.

Kielecki Salon Technologii Obróbki Metali STOM wraz z wydarzeniami uzupełniającymi: EXPO-SURFACE, CONTROL-STOM, KIELCE FLUID POWER, WIRTOPROCESY, SPAWALNICTWO, Targi TEiA oraz DNI DRUKU 3D zaplanowane od 19 do 21 października 2021 roku, zapowiadają się bardzo dobrze – powoli kończą się wolne miejsca w halach targowych, wystawcy szykują całą gamę nowości, będą nawet światowe premiery. Poprzednia edycja STOM-ów wyraźnie pokazała, że można zorganizować bezpieczne i skuteczne targi w czasie pandemii oraz, że właśnie w kryzysie takie spotkania są potrzebne jak nigdy.

Zapraszamy na „Przemysłową Wiosnę” jesienią.

Więcej informacji na: https://www.targikielce.pl/stom-tool oraz na naszym Profilu na Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/stom-metal-processing-fait

Zapraszamy na Targi Przemysłowej Wiosny do Targów Kielce
od 19 do 21 października 2021 r.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *