Wydarzenia

Skanuj w 3D! Przyjdź na warsztaty!

By  | 

Motoryzacja, medycyna, przemysł lotniczy, stoczniowy, obronny czy transportowy – coraz więcej branż wykorzystuje skanery 3D. Szczegóły dotyczące obsługi tych zaawansowanych urządzeń metrologicznych w przemyśle będzie można poznać na targach 3D Solutions. Podczas warsztatów eksperci zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne.

Oferta skanerów 3D stale się powiększa. Dzisiaj klienci mogą wybierać zarówno spośród urządzeń do użytku podstawowego, jak i tych do profesjonalnych zastosowań. Właśnie takie produkty znajdą się na stoiskach w trakcie czerwcowych targów.

Synergia z przemysłem

Czterodniowe wydarzenie 3D SOLUTIONS odbędzie się w trakcie trwania największych targów technologii przemysłowych ITM Polska 2019. Trzecia edycja 3D Solutions, organizowana w sercu Wielkopolski, będzie doskonałą okazją do zawierania transakcji handlowych dla producentów i potencjalnych kontrahentów. Obecnie skanowanie 3D znajduje coraz szersze zastosowanie nie tylko w kontroli jakości czy w inżynierii odwrotnej, ale także jako pomoc w remodelowaniu czy dla inteligentnych fabryk 4.0.

Warsztaty czyli jak zaoszczędzić czas i pieniądze

Zainteresowani nowymi możliwościami skanerów 3D nie powinni przeoczyć warsztatów dotyczących przemysłowego zastosowania tych urządzeń. Prelegentem będzie ekspert firmy SMARTTECH, Marcin Lewandowski – Dyrektor Działu Pomiarów i Wsparcia Technicznego SMARTTECH.

Inżynieria odwrotna w przemyśle – to temat warsztatów, które potrwają codziennie przez 4 dni targów w godz. 10.00-11.00. Natomiast od godz. 13.00 do godz. 14.00, również od 4 do 7 czerwca, uczestnicy będą mogli zapoznać się z kontrolą jakości w fabrykach 4.0.

Jak zapewniają eksperci technologia 3D pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy, co udowodnią zorganizowane warsztaty.

Prezentowane w trakcie targów systemy pomiarowe typu scan3D charakteryzują się wysoką rozdzielczością a dzięki możliwości certyfikowania w akredytowanym laboratorium pomiarowym mogą stanowić referencyjne urządzenia pomiarowe w systemie kontroli jakości. W połączeniu z dedykowanym oprogramowaniem pozwalają na uzyskanie pełnej bryłowej dokumentacji CAD oraz automatyzację procesu pomiarowego.

Targi 3D Solutions oraz ITM Polska odbędą się 4-7 czerwca 2019 r. w Poznaniu. W tym samym czasie będzie można zwiedzić także ekspozycję targów Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.

Więcej na: www.3dsolutions.mtp.pl.


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *