Nowości produktowe

Southco odświeża koncepcję zamka z mechanizmem dociągająco-wypychającym o nową wersję o ultra-płaskiej konstrukcji

By  | 

Firma Southco odświeża koncepcję zamka z mechanizmem dociągowo-wypychającym, umożliwiając montaż tego typu konstrukcji w małych dostępnych przestrzeniach serwerów i centrów danych nowej generacji. Nowy, zmodernizowany zamek HH charakteryzuje się niskoprofilową konstrukcją, zapewniającą niezawodną pracę przy grubości zmniejszonej do zaledwie 8 mm. Ten przeprojektowany model ma łatwy w obsłudze, wysuwany uchwyt zapewniający intuicyjną obsługę.

Zamek HH firmy Southco spełnia wymogi centrów danych i systemów telekomunikacyjnych w zakresie ograniczonej przestrzeni montażowej, w tym nowych konstrukcji z dodanymi dyskami twardymi i slotami rozszerzeń. Charakteryzuje się konstrukcją z podwójnym otworem zaczepowym, zapewniającą wygodny montaż z alokacją pinu w którejś z dwóch dostępnych lokalizacji. Ponadto, klient ma możliwość wyboru różnych wariantów kolorystycznych zamka.

Menadżer produktów globalnych, Ike Teng powiedział, “Przeprojektowanie zamka HH pozwoliło rozszerzyć wszechstronność jednego z najbardziej udanych produktów Southco. Nowa, ulepszona wersja charakteryzuje się niskoprofilową konstrukcją, idealną w przypadku zastosowań w serwerach i centrach danych wymagających prostej obsługi w ograniczonej przestrzeni.”

Więcej informacji dotyczących kompletnej linii zamków HH firmy Southco można znaleźć na stronie www.southco.com lub wysyłając email do całodobowego oddziału wsparcia klienta na adres info@southco.com.


O firmie Southco
Southco Inc. to światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji specjalistycznego sprzętu związanego z kontrolą dostępu. Dbamy o każdy szczegół, od jakości i wydajności po estetykę i ergonomię, ponieważ wiemy, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Często to ono decyduje o sukcesie produktu. Od ponad 70 lat Southco pomaga najbardziej rozpoznawalnym markom na świecie zaspokoić potrzeby ich klientów. Dzięki innowacji tworzymy rozwiązania zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom najwyższego poziomu interakcji z produktami. Nasze systemy znajdują zastosowanie w branży transportowej, przemyśle, urządzeniach medycznych, centrach danych i wielu innych podobnych miejscach. Dzięki niezwykle zdolnej kadrze inżynierskiej, innowacyjnym produktom i dedykowanym zespołom pracowników w zakładach na całym świecie firma Southco dostarcza najbogatsze portfolio, wysokiej jakości rozwiązań do kontroli dostępu, projektantom osprzętu na świecie.

www.southco.com

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *