Wydarzenia

Współpraca WUZETEM i ConTrust Communication

By  | 

WUZETEM, globalny dostawca stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń, rozpoczął współpracę z ConTrust Communication. Agencja odpowiada za przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacyjnej, w tym realizację działań public relations.

Warszawskie Zakłady Mechaniczne „PZL-WZM” w Warszawie S.A., od niemal siedmiu dekad, oferują kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Spółka specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy oraz elementów tłoczących. Obecnie pracuje nad rozszerzeniem oferty oraz rozbudową sieci dystrybucji. Ambicją WUZETEM jest odświeżenie wizerunku oraz intensyfikacja komunikacji z rynkiem i te cele chce zrealizować przy współpracy z ConTrust Communication.
WUZETEM dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. To potencjał, który wykorzystujemy do rozwoju. Chcemy otwierać się na nowe rynki i wyzwania. Jednak, by skutecznie komunikować się z nowymi klientami, postanowiliśmy skorzystać ze wsparcia ekspertów. Zespół ConTrust Communication utwierdził nas, że możemy to zrobić razem

– mówi Anna Ścieszko-Osińska, Prezes Zarządu WUZETEM.

WUZETEM to wyjątkowy klient. Skupiony na celu, otwarty, uczący się. Razem dokonujemy zmian, które realizują nową wizję przyszłości Spółki

– mówi Marta Zagożdżon, CEO ConTrust Communication.


O WUZETEM

WUZETEM jest globalnym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej i przemysłu ciężkiego. Specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. Spółka działa nieprzerwanie od ponad 70 lat i jej produkty są dostępne w 33 krajach na świecie. Obecnie zatrudnia 231 pracowników.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *