Wydarzenia

XXII edycja Inżynierskich Targów Pracy

By  | 

To już XXII edycja Inżynierskich Targów Pracy w Małopolsce!

Poznaj nowe perspektywy dzięki Inżynierskim Targom Pracy! Organizatorzy serdecznie zapraszają 11 marca na Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie. Organizatorem imprezy po raz kolejny jest działające przy Akademii Górniczo-Hutniczej Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków.

Board of European Students of Technology to organizacja zrzeszająca studentów uczelni technicznych z całej Europy. Wśród licznych projektów Stowarzyszenia znajduje się konkurs informatyczny BITEhack, program międzynarodowych Kursów Naukowych, konkurs inżynierski EBEC czy właśnie Inżynierskie Targi Pracy.

W wydarzeniu w tym roku bierze udział ponad 60 firm z branży technicznej oferujących pracę, praktyki oraz staże. To doskonała okazja, by zapoznać się ze strukturą firmy, procesem rekrutacji i osobiście poznać pracodawcę.

Uczestnicy będą mieli możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia do CV oraz uzyskają cenne wskazówki jak zwrócić na siebie uwagę pracodawcy. Ponad to mają możliwość uczestnictwa w warsztatach organizowanych przez zaproszone firmy, podczas których poznają bliżej ich strukturę oraz dowiedzą się więcej o ich działalności. Na odwiedzających czeka darmowa kawa, a na stoisku BEST AGH Kraków liczne konkursy z nagrodami oraz informacje o organizacji.

Serdecznie zapraszamy!
Masz pytania? Pisz śmiało lub znajdź nas na Facebooku lub Instagramie :
https://www.facebook.com/BEST.AGH.Krakow/
https://www.instagram.com/bestkrk/
https://www.facebook.com/BEST.itp/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *