O Magazynie

Zostań specjalistą branżowym igus w 12 miesięcy

By  | 

Firma igus oferuje teraz cykl bezpłatnych szkoleń online dedykowanych różnym branżom

Różne branże na całym świecie wymagają specjalistycznych rozwiązań. Bez względu na to, czy jest to przemysł pakujący, produkcja samochodów czy branża robotyczna – igus oferuje bezsmarowe i bezobsługowe komponenty, które usprawniają pracę w ruchu oraz obniżają koszty. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wymaganiom. Oferujemy zarówno produkty standardowe, jak i rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów.

Nasz świat jest w ruchu od początku istnienia. Postęp technologiczny sprawia, że maszyny pracują coraz szybciej, a ich ruchy coraz bardziej precyzyjne. Stwarza to nowe wyzwania, którym muszą sprostać nawet najmniejsze elementy maszyn. Już w 1964, Günter Blase, który założył firmę igus, wpadł na pomysł opracowania komponentów do pracy ruchu, wykonanych z wysokowydajnych polimerów i charakteryzujących się niskim zużyciem. Dziś te elementy znane są pod nazwą motion plastics i z powodzeniem są stosowane u Klientów w 72 krajach i ponad 60 gałęziach przemysłu. Aby przybliżyć rozwiązania opracowane z myślą o różnorodnych, często ekstremalnych warunkach pracy, postanowiliśmy zorganizować cykl comiesięcznych, branżowych spotkań online i na tej podstawie stworzyliśmy harmonogram w formie kalendarza na rok 2021. Każdy miesiąc jest dedykowany innej branży. Począwszy od przemysłu motoryzacyjnego i robotyki, przez rozwiązania do obrabiarek, maszyn rolniczych oraz sprzętu medycznego, kończąc na aplikacjach heavy duty.
Spotkania odbywać się będą cyklicznie, w ostatnią środę każdego miesiąca, z wyjątkiem grudnia, w którym przypada przerwa świąteczno-noworoczna.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktową podczas bezpłatnych spotkań online dedykowanych 12 branżom!
Więcej informacji jest dostępnych na: www.igus.pl/szkolenia2021

 


Kalendarz na rok 2021 został zaprojektowany z myślą o wydarzeniach online dedykowanych
różnym branżom i można go zamówić tutaj.


INFORMACJA O IGUS:
Firma igus opracowuje i produkuje polimerowe komponenty maszyn do pracy w ruchu. Te bezsmarowe, wysokowydajne tworzywa sztuczne ulepszają technologię i obniżają koszty, gdziekolwiek są zastosowane. Firma igus jest światowym liderem w dziedzinie zasilania, wysoce elastycznych przewodów, łożysk ślizgowych i liniowych, a także techniki śrub pociągowych wykonanych z trybopolimerów. Jest przedsiębiorstwem rodzinnym z siedzibą w Niemczech, w Kolonii, posiada przedstawicielstwa w 35 krajach i zatrudnia 3800 pracowników na całym świecie. W 2019 roku, firma igus osiągnęła obroty w wysokości 764 milionów euro. Badania przeprowadzone w największych laboratoriach badawczych w branży, przynoszą innowacyjne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo użytkowników. 234 000 artykułów jest dostępnych prosto z magazynu, a ich żywotność można obliczyć online. W ostatnich latach firma rozwijała się, tworząc również wewnętrzne start-upy, m.in. dla łożysk kulkowych, napędów robotów, druku 3D, platformy RBTX dla Lean Robotics i inteligentnych tworzyw sztucznych dla Przemysłu 4.0. Do najważniejszych inwestycji środowiskowych należy program “eko-prowadnik”, czyli recykling zużytych prowadników, oraz udział w przedsiębiorstwie produkującym olej z plastikowych odpadów. (Plastic2Oil)


KONTAKT Z PRASĄ w igus Polska:

Paulina Szczepańska
Marketing Specialist

igus Sp. z o.o.
ul. Działkowa 121C
02-234 Warszawa
Mobile: 666 842 679
Faks: 22 863 61 69
pszczepanska@igus.net

www.igus.pl


Znaki handlowe “igus”, “Apiro”, “chainflex”, “CFRIP”, “conprotect”, “CTD”, “drylin”, “dry-tech”, “dryspin”, “easy chain”, “e-chain”, “e-chain systems”, “e-ketten”, “e-kettensysteme”, “e-skin”, “e-spool“, “flizz”, “ibow”, “igear”, “iglidur”, “kineKIT”, “manus”, “motion plastics””, “pikchain”, “plastics for longer life”, “readychain”, “readycable”, “ReBeL”, “speedigus”, “triflex”, “robolink”, „xirodur” oraz “xiros” są zastrzeżonymi znakami towarowymi w Niemczech oraz innych krajach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *