Nowości produktowe

Brother wprowadza na rynek P-TOUCH CUBE PLUS

By  | 

Brother prezentuje nowy model P-TOUCH CUBE PLUS (PT-P710BT) z serii P-TOUCH. Jest to drukarka etykiet dedykowana zarówno dla firm jak i użytkowników indywidualnych, wykorzystująca w swoim działaniu Bluetooth. Nowy produkt wyróżnia wszechstronne zastosowanie oraz elegancki design.

Nowe urządzenie jest zasilane baterią, co pozwala na drukowanie etykiet w dowolnym miejscu, niezależnie od tego czy pracujemy w biurze, czy potrzebujemy profesjonalnie i czytelnie oznaczyć domowe produkty. Brother P-touch CUBE PLUS nie wygląda jak typowe, przemysłowe urządzenie. Kompaktowa obudowa i neutralne kolory sprawiają, że ten model będzie pasował stylistycznie nie tylko w firmie, ale i w każdym domu. Urządzenie charakteryzuje się eleganckim i nowoczesnym designem – jej płaski kształt z zaokrąglonymi krawędziami nawiązuje wyglądem do ikonek aplikacji smartfonów. Co istotne, P-touch CUBE PLUS może być wykorzystany do różnych zadań, takich jak etykietowanie pojemników na żywność, w pracach szkolnych, oznaczania materiałów w biurze domowym lub do celów dekoracyjnych czy rzemieślniczych.

P-touch CUBE PLUS może w łatwy sposób drukować na wielu różnych taśmach, w tym na taśmie tekstylnej do odzieży, na matowej przezroczystej taśmie wykończeniowej, na mocnych taśmach samoprzylepnych do chropowatych powierzchni, takich jak skrzynki na narzędzia lub doniczki na rośliny. Urządzenie nadaję się również do prac rzemieślniczych. Wystarczy wykorzystać taśmy o stylowym wzorze tła, takim jak serca, srebrna koronka lub złoty wzór geometryczny. P-touch CUBE PLUS może również wykorzystywać taśmy barwiące, dzięki czemu może być używany do pracy przy pakowania prezentów lub w czasie przygotowywania imprez okolicznościowych. Zintegrowany, automatyczny obcinak zgrabnie tnie etykiety, czyniąc proces gładkim i bezproblemowym. W przypadku P-touch CUBE rozdzielczość druku wynosi 180 dpi, a jego prędkość to 20 mm na sekundę. Brother P-touch CUBE PLUS jest kompatybilny z taśmami TZe o szerokości: 3.5, 6, 9,12, 18, 24 mm. Zastosowanie wytrzymałych, laminowanych oraz odpornych na ekstremalne temperatury i ścieranie taśm oznacza, że etykiety na długo pozostaną czytelne.

Urządzenie może łączyć się z telefonem użytkownika przez Bluetooth, co pozwala dowolnie tworzyć własne etykiety przy użyciu dedykowanej aplikacji. Łatwą w użyciu i darmową aplikację Brother P-touch Design&Print można pobrać z App Store i Google Play Store. Posiada ona szereg kluczowych funkcji, które mogą pomóc użytkownikom w tworzeniu indywidualnych etykiet. Pozwala między innymi na tworzenie własnych, spersonalizowanych projektów, dzięki dużej liczbie gotowych czcionek, symboli i ramek. Aplikacja umożliwia także zapisywanie uprzednio stworzonych etykiet czy obejrzenie ich w trybie historii, co znacznie usprawnienia proces tworzenia nowych wzorów bez potrzeby rozpoczynania pracy na nowo. Brother P-touch Design&Print udostępnia także wiele gotowych szablonów do etykietowania.

Więcej informacji na temat nowego produktu znajdą Państwo na stronie: https://www.brother.pl


Informacje o firmie Brother
Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, posiadająca od dłuższego czasu pozycję światowego lidera w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2008 r. obchodziła 50-lecie działalności w Europie. Brother zatrudnia na całym świecie 25 000 pracowników. Firma Brother zbudowała swój sukces w Europie w oparciu o wysoką jakość, wyjątkowo korzystny wskaźnik cena/wartość, marketing, lokalną sieć dystrybucji i serwisu, wysoki poziom zaangażowania na rzecz ochrony środowiska oraz dostępność dla klienta. Brother oferuje zastrzeżone technologie, opracowywane, wytwarzane i dystrybuowane w stu procentach we własnym zakresie. Firma Brother posiada certyfikat ISO140001 i otrzymała prestiżowe międzynarodowe certyfikaty „Energy Star”, „der Blaue Engel” i „Eco Mark”. Brother Polska jest częścią Brother International Ltd. Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie www.brother.com.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *