Wydarzenia

Czekamy na Państwa w Expo Silesia i wprowadzamy zasady bezpieczeństwa!

By  | 

W obecnym, trudnym czasie wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Branża targowa ma teraz przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów dla przedsiębiorstw będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług.

Pragniemy Państwa zapewnić, iż Zespół Expo Silesia podejmuje szereg działań z myślą o bezpieczeństwie uczestników naszych wydarzeń oraz opracowuje rozwiązania pozwalające na zminimalizowanie zagrożenia zdrowia wystawców, zwiedzających jak i osób zajmujących się obsługą wydarzenia.

Wprowadzane środki bezpieczeństwa będą dotyczyły większości obszarów podczas pobytu na targach. Zostaną wprowadzone nowe rozwiązania w zakresie organizowania przestrzeni wystawienniczej dla zwiedzających i wystawców, strefy wejścia, strefy gastronomicznej, możliwości zakupu biletów online czy rejestracji online z podziałem na poszczególne dni. Istotną zmianę będą stanowiły zaostrzone i utrzymywane na wysokim poziomie środki bezpieczeństwa w zakresie higieny i dezynfekcji. Umożliwimy Państwu możliwość zakupu środków ochrony osobistej na terenie targów, zapewnimy odpowiednią ilości punktów do dezynfekcji rąk oraz odpowiednią obsługę medyczną przez cały czas wydarzenia.

Wszelkie oficjalne zalecenia dotyczące zasad bezpieczeństwa sanitarnego podczas organizacji wydarzeń targowych, wskazane przez instytucje i organy odpowiedzialne za Państwa bezpieczeństwo, zostaną przez nas niezwłocznie wdrożone.

Opracowujemy także nowe formy promocji oraz poszerzamy grupę zwiedzających o kolejne sektory gospodarki. Dokładamy wszystkich starań, aby targi były satysfakcjonujące dla wszystkich uczestników.

Spotkania biznesowe podczas targów branżowych będą krokiem milowym w odbudowie i ożywieniu gospodarki i my – Zespół Expo Silesia – robimy wszystko, aby nadchodzący sezon targowy był dla Państwa udany i okazał się sukcesem biznesowym w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Czekamy na Państwa w Expo Silesia!

Link do kalendarium: https://www.exposilesia.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *