Wydarzenia

Droga do Smart Warehouse

By  | 

Jak zbudować zespół projektowy przy wdrożeniu automatyki? Dlaczego automatyczne systemy składowania nie spełniają oczekiwań od pierwszego dnia uruchomienia? Kiedy opłaca się wykorzystanie robotów w magazynie? Jak wykorzystać Voice Picking? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci branżowi podczas Konferencji Smart Warehouse (1-2 września), odbywającej się w ramach Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG w Poznaniu.

Trwa bezpłatna rejestracja na II edycję konferencji Smart Warehouse skierowanej do szefów logistyki, kierowników magazynu i menedżerów łańcuchów dostaw, którzy zainteresowani są optymalizacją procesów intralogistycznych w duchu industry 4.0. Podczas dwóch dni targowych, 1 i 2 września 2021 na terenie MTP, każdy z nich będzie mógł dowiedzieć się więcej nt. IoT i digitalizacji, automatycznych systemów składowania, technologii transportu wewnętrznego oraz AGV_robotów. Bezpłatne bilety dostępne są na stronie: https://smartwarehouse.modernlog.pl/

– Konferencja Smart Warehouse to wydarzenie organizowane z myślą o menedżerach logistyki, którzy szukają wartościowych wskazówek i rzetelnej wiedzy popartej bogatym doświadczeniem – komentuje Hanna Zdrojewska, dyrektor targów MODERNLOG. – Z myślą o nich przygotowaliśmy program, który opiera się na czterech panelach dyskusyjnych, wypełnionych analizami case studies oraz przykładami dobrych praktyk, a wśród panelistów znaleźli się zarówno dostawcy, integratorzy, jak i odbiorcy nowych technologii. Gorąco zachęcam do przyjazdu do Poznania i skorzystania z możliwości, jakie dają targi oraz konferencja na żywo.

Rzetelna wiedza z pierwszej ręki
Dynamicznie zmieniające się zachowania konsumenckie oraz żywo rozwijający się rynek zakupów internetowych generują nowe wyzwania dla operatorów magazynowych i logistycznych. Tego, jak im sprostać będzie można dowiedzieć się od liderów branży logistycznej, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami podczas Konferencji Smart Warehouse. W panelach dyskusyjnych wezmą udział przedstawiciele takich firm, jak np. Fanuc, WObit, Omron, Europa Systems, Sente, SICK, IBCS, HIT Kody Kreskowe, Gebhardt Intralogistics Group, Jungheinrich Polska czy DHL Supply Chain.

– Konferencja Smart Warehouse to właściwi ludzie, na właściwym miejscu, o właściwej porze i z właściwym doświadczeniem. W myśl hasła „wiedza daje przewagę” zachęcam do skorzystania z niepowtarzalnej okazji otrzymania wartościowych wskazówek od ekspertów branżowych. Dotkniemy istotnych i budzących emocje tematów mających niebagatelny wpływ na logistykę wewnętrzną – zaprasza Artur Olejniczak, moderator panelu IoT_digitalizacja.

Tematyka odpowiadająca na potrzeby branży
Za moderację konferencji odpowiadają: Ilona Miziewicz-Groszczyk, director of marketing & e-commerce, Europa Systems, Piotr Sędziak, dyrektor zarządzający, Orbico Supply, Artur Olejniczak, kierownik marketingu i PR, WSL, Magdalena Libiszewska, redaktorka naczelna czasopism „Logistyka a Jakość”, „Nowoczesny Magazyn” oraz Łukasz Musialski, starszy doradca logistyczny, Chaingers. Wraz z prelegentami poruszą zagadnienia, które odpowiadają tematycznie na zapotrzebowanie branży – nie zabraknie oceny możliwości, jakie dają nowe technologie oraz zagrożeń, przed którymi stoją współcześni logistycy.

– Podczas konferencji Smart Warehouse w panelu dyskusyjnym #AUTOMATYCZNE_SYSTEMY_SKŁADOWANIA nie zadamy pytania „Czy automatyzować magazyn?”. Będziemy pytać: jak długo trzeba dziś czekać na realizację projektów przez dostawców i dlaczego? Dlaczego instalacja nie spełni oczekiwań od pierwszego dnia po jej uruchomieniu? Jak w tym wszystkim ważna jest integracja mechaniki z technologią, systemów automatyki magazynowej z systemami informatycznymi? Do panelu dyskusyjnego zaprosiliśmy dostawców rozwiązań i praktyków, żeby zderzyć obietnice z rzeczywistością – opowiada Magdalena Libiszewska, moderatorka panelu #Automatyczne systemy składowania.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej, co oznacza, że transmisję z przebiegu konferencji będzie można śledzić także na internetowej platformie spotkań.

Konferencja Smart Warehouse jest integralną częścią targów MODERNLOG (Poznań, 31.08-3.09.2021 r.), które nie bez powodu uznawane są za najważniejsze spotkanie sektora logistycznego w Polsce. Stanowią niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży, aktualną ofertą firm, wymiany doświadczeń zawodowych i podjęcia rozmów handlowych. W tym samym czasie odbędą się także: Targi ITM Industry Europe, 3D SOLUTIONS – Targi Druku i Skanu 3D, Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING oraz Forum Odlewnicze FOCAST.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *