Wydarzenia

Eaton na targach AUTOMATICON 2019

By  | 

Po raz kolejny Eaton przedstawi swoją ofertę z zakresu automatyki i napędów na targach AUTOMATICON w Warszawie. Najnowszy pojazd ekspozycyjny będzie ustawiony przed głównym wejściem do EXPO w dniach 26 – 29 marca. Najważniejszym elementem będzie premiera następcy popularnej w Polsce rodziny przekaźników programowalnych easy500/700/800 – nowego sterownika easyE4.

Nowy aparat wyróżnia się znacznie szerszymi możliwościami rozbudowy – nawet do 11 modułów rozszerzeń, a ich wymiana nie wymaga rozsuwania na szynie; wbudowanym złączem Ethernet zapewniającym wygodne programowanie; obsługą przez Web Server; komunikacją Modbus TCP; powiadomieniami e-mail; synchronizacją czasu, która może być realizowana również z wykorzystaniem sygnału DCF77 oraz obsługą standardowych kart microSD celem archiwizacji danych, wgrywania projektu, wyświetlania grafiki startowej. Wraz z nowym sprzętem Eaton oferuje nowe mocne narzędzie programistyczne – oprogramowanie easySoft 7 z obsługą w aż czterech językach programowania: EDP, LD, FBD, ST. Język tekstu strukturalnego, bardzo popularny zwłaszcza wśród młodych automatyków, występuje po raz pierwszy w tej klasie urządzeń. Nowa seria jest jednocześnie kompatybilna wstecznie – programy stworzone dla urządzeń easy500/700/800 mogą być wgrywane do easyE4.

Zwiedzający będą mogli zobaczyć nowy sterownik w akcji – wewnątrz pojazdu ekspozycyjnego znajdować się będzie inteligentny przenośnik taśmowy sterowany tą jednostką.

Oprócz easyE4 wewnątrz ciężarówki ekspozycyjnej będzie można zapoznać się z nowoczesnymi panelami wielodotykowymi XV300, szybkimi sterownikami z bogatymi możliwościami komunikacyjnymi XC300, nową serią przekaźników kontrolno-pomiarowych EMR6, ofertą techniki napędowej oraz wyłącznikami z wbudowaną komunikacją i funkcjami pomiarowymi Digital NZM.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.eaton.pl. Aktualności dostępne są na kanale (@ETN_EMEA) komunikatora Twitter oraz na stronie firmy (Eaton) w serwisie LinkedIn.


Informacje o firmie Eaton

Sektor elektryczny Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia obwodów; zabezpieczenia zasilania zapasowego; regulacji i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

Eaton jest firmą zarządzającą energią z obrotem 21,6 mld USD w 2018 roku. Energooszczędne rozwiązania oferowane przez Eaton pomagają klientom efektywnie zarządzać energią elektryczną, hydrauliczną i mechaniczną w bardziej niezawodny, bezpieczny i zrównoważony sposób. Eaton pragnie poprawiać jakość życia i dbać o środowisko poprzez technologie i usługi związane z zarządzaniem energią. Firma zatrudnia 99 000 osób na całym świecie i sprzedaje produkty klientom w ponad 175 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie Eaton.eu.

Kontakt dla czytelników:
Eaton Electric Sp. z o.o., Biuro Warszawa,
ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa,
Tel: +48 22 320 5050,
Email: pl-warszawa@eaton.com


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *