Wydarzenia

Znamy już datę Międzynarodowych Targów Automatyki, Pomiarów i Elektroniki AUTOMATICON 2021.

By  | 

Wydarzenie odbędzie się w maju, od 19 do 21, w Centrum Targowym EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie).

Nasza redakcja jak zawsze weźmie udział w targach, wspieramy również od wielu lat to wydarzenie medialnie.

Poniżej oficjalny list od Organizatorów.

Szanowni Państwo,

AUTOMATICON powraca w nowe formule i w znakomitym towarzystwie! W tym wyjątkowym czasie staje się częścią przedsięwzięcia, które – odpowiadając na potrzeby chwili – połączy aż trzy imprezy targowe w najważniejsze branżowe wydarzenie roku 2021.

Sprostanie wyzwaniom, jakie przed polskimi firmami postawiła pandemia, wymaga niecodziennych decyzji i wspólnych działań, które pomogą polskiej gospodarce w odbiciu się po kryzysie. Potrzebne są rozwiązania dopasowane do obecnych potrzeb rynku.

Mając to na uwadze, przedstawiciele Sieci Badawczej Łukasiewicz – Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP oraz Agencji SOMA postanowili zorganizować w jednym czasie: 26. Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2021, 19. Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2021 i 29. Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2021.

Przeprowadzenie trzech imprez jednocześnie, w dniach 19 – 21 maja 2021 roku, w Centrum Targowym EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie), otworzy nowe możliwości tak przed wystawcami, jak i odwiedzającymi. Będzie to wspólna przestrzeń wymiany wiedzy, doświadczeń i pomysłów. Zaprezentujemy najnowsze produkty, maszyny, urządzenia i technologie oraz innowacyjne rozwiązania, będące punktem wyjścia dla nowych projektów oraz działań modernizacyjnych w przemyśle, energetyce, budownictwie czy inwestycjach samorządowych.
Intencją organizatorów jest stałe unowocześnianie kształtu targów AUTOMATICON, i chociaż zamierzenia na rok 2020 pokrzyżowała pandemia, to równocześnie dała ona przyczynek do rozwoju forum w nowym kierunku.
W roku 2021 forum zyska dodatkową wirtualną odsłonę, dającą szersze możliwości prezentacji za sprawą specjalnie przygotowanej platformy, w pełni oddającej wystawienniczy charakter spotkania. Z kolei krótsza, trzydniowa formuła, pozwoli zoptymalizować czas spędzany na targach, bez uszczerbku dla walorów merytorycznych. Przygotowujemy dostępny przez cały rok katalog online wszystkich wystawców, elektroniczną formę rejestracji, umożliwiającą profilowanie ofert i pełniejszą realizację Państwa celów marketingowych oraz atrakcyjne pakiety biznesowe, obejmujące promocyjne ceny noclegów w wybranych hotelach czy usług taksówkarskich.

Nie zmienia się natomiast to, co od ćwierć wieku jest istotą tych targów – najwyższa jakość merytoryczna wydarzenia. Zależy nam, by AUTOMATICON, jako wysoko wyspecjalizowana impreza branżowa, był miejscem spotkania całego innowacyjnego sektora przemysłu. Bogaty program konferencji i seminariów tworzy atmosferę wymiany najnowszej myśli technicznej. Co istotne również seminaria, odbywające się na miejscu podczas targów, dostępne będą online. Tradycyjnie przyznany zostanie Złoty Medal AUTOMATICON 2021 – prestiżowe wyróżnienie branży automatyki pomiarów i elektroniki.

Dziękując za zaufanie i pozostanie z nami, zapewniamy, że wraz z partnerami dołożymy wszelkich starań, aby organizowane przez nas wydarzenie stało się najważniejszą branżową imprezą targową roku 2021. Chcemy też, by uczestnicy forum czuli się komfortowo i bezpiecznie, dlatego spełnimy wszelkie wymogi sanitarno-epidemiczne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i współtworzenia z nami nowej odsłony Międzynarodowych Targów Automatyki, Pomiarów i Elektroniki AUTOMATICON 2021.

Z wyrazami szacunku,
Organizator:
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *