Wydarzenia

ENEX 2021 zaprasza na wydarzenie w sieci – 28.04.2021

By  | 

Informacja od Zarządu Targów Kielce na temat XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Szanowni Państwo,

z niecierpliwością oczekiwaliśmy kwietniowego spotkania z Państwem podczas XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. Niestety, branża spotkań wciąż czeka na odmrożenie.

Jako organizatorzy największego wydarzenia branży odnawialnych źródeł energii musieliśmy podjąć trudną decyzję. Targi ENEX zostają przeniesione na kolejny rok. Wszystkich zwiedzających i wystawców zapraszamy do kieleckiego ośrodka od 23 do 24 lutego 2022 roku.

Głęboko wierzymy, że nasza decyzja zostanie przyjęta ze zrozumieniem, a z wszystkim Państwem spotkamy się w przyszłym roku. Jednocześnie zapewniamy, że cały czas bardzo mocno pracujemy nad przygotowaniem energetycznych wydarzeń i wyniesieniem targów Enex na wyższy poziom. Wierzymy, że nasze działania spowodują jeszcze większe zainteresowanie tematem energii, a po ustabilizowaniu się sytuacji epidemicznej hale Targów Kielce wypełnią się Wystawcami i Zwiedzającymi.

Chcąc zapewnić Państwu możliwość prezentacji produktów i usług, a także wychodząc naprzeciw potrzebom branży proponujemy Państwu udział w wirtualnej odsłonie naszych targów: Enex w sieci. Mamy nadzieję, że wydarzenie w minimalnym stopniu zastąpi Państwu naszą wystawę, choć wiemy, że nic nie zastąpi bezpośredniej rozmowy zakończonej uściskiem dłoni.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Targów Kielce

Enex w sieci. Nietypowa propozycja w nietypowych czasach.
Tegoroczna edycja targów Enex nie może się odbyć w tradycyjnej formie, jednak organizatorzy wydarzenia przygotowują dla wystawców i zwiedzających ciekawą propozycję. Enex w sieci to możliwość prezentacji produktów, interesujące spotkania, a także branżowe nagrody.

Zespół Targów Kielce wraz z partnerem wydarzenia Globenergia przygotowuje dla wystawców i zwiedzających propozycję wirtualnego spotkania. – Choć wiemy, że nic nie zastąpi bezpośrednich rozmów przy kawie, to chcemy stworzyć choć namiastkę targów – mówi Robert Frąk, menadżer targów Enex.

Enex w sieci to wirtualne spotkanie, które odbędzie się 28 kwietnia. Podczas niego zobaczymy produkty wystawców targów Enex, a eksperci porozmawiają o użyteczności wybranych paneli, pomp czy ładowarek samochodowych. Spotkanie będzie także okazją do rozstrzygnięcia konkursu portalu Globenergia: „Dobre praktyki w dobrych rękach”. Nie zapomnieliśmy także o nagrodzie Enex AWARD.

Enex w sieci to także prezentacja produktów na stronie www.enex.pl. Po zakończeniu wirtualnego spotkania oferta wystawców zostanie zaprezentowana w dedykowanej zakładce na stronie wydarzenia.

– Największe targi Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce nie mogą się odbyć tradycyjnie, ale my wciąż działamy i chcemy pokazywać Państwu nowe rozwiązania i możliwości. Dlatego już dziś zapraszamy na Enex w sieci – zachęca Robert Frąk.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *