Wydarzenia

Jesienny STOM zapowiada się bardzo dobrze!

By  | 

Zorganizowany w ubiegłym roku, po raz pierwszy jesienią przemysłowy cykl spod znaku STOM okazał się sukcesem. Mimo ograniczeń pandemicznych firmy oceniły uczestnictwo jako efektywne, wszyscy podkreślali także dbałość z jaką Targi Kielce podeszły do kwestii bezpieczeństwa. Trudno przewidzieć, jak sytuacja będzie się przedstawiała tej jesieni, ale „Przemysłowa Wiosna” udowodniła, że zwłaszcza w kryzysie warto stawiać na targi.

Targi Kielce i „Przemysłowa Wiosna” są od lat światową platformą spotkań całej branży maszynowej. W skład cyklu wchodzą: Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, Obróbki Blach i Cięcia STOM BLECH & CUTTING, Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER, Salon Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS, Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO, Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM, Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER, Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE, Targi Elektroniki i Automatyki TEiA oraz Targi Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESY a także DNI Druku 3D. Nawet w roku pandemii wydarzenie, mimo, że w innym terminie musiało się odbyć. I jak podkreślali wystawcy, wzięcie udziału w Przemysłowej Wiośnie jesienią okazało się doskonałym posunięciem.

– Jesteśmy ponieważ jest to najlepsza możliwość żeby spotkać się z dotychczasowymi klientami i poznać nowych, potencjalnych klientów. Jest to też najlepsze miejsce do tego, by zaprezentować swoje produkty, nowości zawarte w ofercie, pracujące maszyny – tak udział firmy DIG ŚWITAŁA w Targach STOM 2020 podsumowała Marzena Rosa.

Warto zaznaczyć, że firma DIG już zgłosiła się na jesienne targi. Obok niej swój udział potwierdziły także między innymi: TRUMPF Polska, CNC-PROJEKT, Centrum Maszyn CNC, ITALTEC, SERON, BTC Maszyny Stolarczyk, PAX, METAL-TECHNIKA, FANUC Polska, Centrala Handlu Maszynami, TECHNOLOGIE FORMOWANIA METALI , TBI Technology, BOSCHERT POLSKA , CLOOS POLSK, GROB POLSKA, POL-WELT, ZDT TOP PORĘBA, BEKA-MAK MAKINA SANAYI VE TICARET, Fabryka Narzędzi GLOB, oraz HAIMER.
Cykl przemysłowych wystaw w Targach Kielce co roku uzyskuje także ważne, merytoryczne wsparcie. Partnerem technologicznym Przemysłowej Wiosny po raz kolejny została firma SIAD, Salon Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS po raz kolejny wystartuje razem z firmą YASKAWA.

Po raz kolejny wystawy odbędą się nie jak zawsze wiosną, ale jesienią, kielecki ośrodek udowodnił już w zeszłym roku, że nawet w trudnych czasach pandemii potrafi zrobić bezpieczne i dobre targi.

Więcej informacji na stronach: https://www.targikielce.pl/stom-tool

Zapraszamy do Targów Kielce od 19 do 21 października 2021 roku.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *