Wydarzenia

Targi ochrony powierzchni jesienią w Targach Kielce

By  | 

Wrześniowa, przełożona edycja Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE pokazała, że nawet podczas pandemii spotkania branży są bardzo istotne. Zarówno wystawcy jak i zwiedzający bardzo dobrze odebrali jesienne wydarzenie.

Wystawę odbywającą się razem z innymi przemysłowymi wydarzeniami odwiedziło blisko 3500 branżowych zwiedzających. Choć ta liczba jest mniej okazała niż liczba targowych gości
w poprzednich latach, nie zmieniła się satysfakcja wystawców z odbytych rozmów biznesowych.
Kolejna okazja do satysfakcjonujących spotkań branżowych nadarzy się już od 19 do 21 października 2021 r. w Targach Kielce za sprawą kolejnej edycji Targów EXPO-SURFACE. Wydarzenie to jest niewątpliwie jednym z najważniejszych poświęconych tej tematyce w Europie Środkowo-Wschodniej.

Swój udział zgłosiło już kilkadziesiąt firm, w tym również zagraniczne np. Rösler Oberflächentechnik GmbH. Nie mniej ciekawie zapowiadają się pozostałe wydarzenia przemysłowego cyklu: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, KIELCE FLUID-POWER, CONTROL-STOM, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach: https://www.targikielce.pl/en/expo-surface .
Zapraszamy do Targów Kielce!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *