Druk 3D

Filamenty KIMYA w ofercie firmy get3D

By  | 

Łódzka firma get3D, wiodący dystrybutor materiałów do druku 3D wprowadził do swojej oferty przemysłowej klasy filamenty produkowane przez francuską grupę ARMOR.

„Spośród szerokiego portfolio dostępnych materiałów na początek wprowadzamy specjalistyczne filamenty ABS i PETG zbrojone włóknami węglowymi i kevlarem oraz ABS ESD – filament antyelektrostatyczny do zastosowań wymagających bezpieczeństwa ESD. Są to te filamenty, o które najczęściej pytali nasi klienci z szeroko pojętego przemysłu. Filamenty pod marką KIMYA są już dostępne w naszym sklepie internetowym i dostarczane bezpośrednio z naszego magazynu. A już niedługo wprowadzone zostaną także pozostałe materiały z oferty KIMYA jak PEKK, PEI, PPSU czy filamenty elastyczne TPU i TPC.” – powiedział Adam Kozubowicz, Prezes Zarządu firmy.

„Dystrybucja tych przemysłowych materiałów pozwala nam na uzupełnienie oferty dla przemysłu – drukarki Ultimaker których jesteśmy także dystrybutorem, oferują dla filamentów KIMYA gotowe profile drukowania co znakomicie ułatwia i przyśpiesza pracę operatorów – wystarczy wybrać odpowiedni filament z menu i rozpocząć drukowanie.” – dodał.

Jako dystrybutor KIMYA w Polsce get3D stopniowo zaoferuje pełne portfolio filamentów.

Filamenty KIMYA dostępne są na: https://get3d.pl/kategoria/filamenty/kimya/


O get3D
Firma get3D działa na rynku druku 3D od 6 lat i cały czas rośnie… nie tylko w ilość oferowanych produktów, ale w wiedze i doświadczenie. Główną działalnością firmy jest dystrybucja drukarek 3D, najlepszych światowych marek: Ultimaker, Raise 3D, Kodak oraz Desktop Metal a także filamentów, marek takich jak BASF, KIMYA, ULTIMAKER, Polymaker, Owens Corning itp. Znajdziesz tu także niezbędne akcesoria – kleje Dimafix czy specjalne smary teflonowe, a także części zamienne. Firma prowadzi autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych drukarek. W centrum Łodzi (przy ulicy Sienkiewicza 59), zlokalizowany jest także showroom, gdzie znajduje się pełna ekspozycja sprzętu.


O Kimya
KIMYA to marka stworzona przez francuską grupę ARMOR – światowy koncern chemiczny będący światowym liderem na rynku produkcji taśm termotransferowych oraz europejskim liderem w produkcji wkładów do biurowych i przemysłowych drukarek atramentowych. Grupa ARMOR zajmuje się też produkcją komponentów do budowy akumulatorów litowo-jonowych i organicznych membran ogniw fotowoltaicznych. Pod marką KIMYA oferowany jest szeroki zakres przemysłowej klasy filamentów do druku 3D przygotowanych z myślą o potrzebach wszelkiego rodzaju produkcji. W portfolio KIMYA oprócz podstawowych materiałów jak PLA czy ABS znajdują się specjalistyczne, wytrzymałe filamenty ABS Carbon, ABS Kevlar, PETG Carbon czy ABS ESD do zastosowań w przemyśle elektronicznym, a także wysokotemperaturowe filamenty przemysłowe PEKK, PEKK Carbon i PEI. Pełna oferta to ponad 20 różnego rodzaju materiałów dostosowanych do konkretnych potrzeb.


Kontakt:
biuro@get3d.pl
42 630 50 50


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *