Druk 3D

KODAK wprowadza na rynek drukarkę 3D

By  | 

Wiodący dystrybutor rozwiązań druku 3D, wprowadza na Polski rynek produkty 3D znanej światowej marki KODAK. Zawarta umowa dystrybucyjna obejmuje całość oferty KODAK z branży druku 3D czyli zarówno drukarkę KODAK Portrait, jak i kompatybilne z nią filamenty. get3D oprócz dystrybucji zapewniać będzie także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

KODAK Portrait to całkowicie zamknięta drukarka 3D z filtrem powietrza, wyposażona w dwa ekstrudery pozwalające na drukowanie nawet najbardziej skomplikowanych geometrii z wykorzystaniem wodorozpuszczalnego materiału podporowego lub łączenie z dwóch materiałów czy kolorów w ramach jednego modelu.

Automatyczne poziomowanie platformy, specjalne pojemniki na materiał zapewniające optymalne warunki przechowywania filamentów podczas pracy, łączność WiFi/LAN i kolorowy panel dotykowy zapewniają komfortową i bezpieczną pracę. Dzięki wbudowanej kamerze i integracji drukarki z chmurą KODAK mamy możliwość monitorowania jej pracy z dowolnego miejsca na świecie oraz budowania i zarządzania farmą drukarek.

Gama materiałów KODAK, oprócz najpopularniejszych PLA+, ABS czy HIPS obejmuje także materiały specjalistyczne – ulepszone Tough PLA, elastyczny FLEX 98, przemysłowy NYLON 6 i NYLON 12 oraz PETG i wodorozpuszczalny PVA. Ścisła kontrola całego cyklu ich produkcji oraz korzystanie wyłącznie z najwyższej jakości materiałów bazowych uznanych światowych producentów zapewniają najlepszą jakość filamentów które dostarczane są w specjalnie opracowanym aluminiowym opakowaniu zabezpieczającym, pozwalającym na ich co najmniej dwuletnie przechowywanie bez utraty jakości. Wbudowane w oprogramowanie profile drukowania z tych materiałów pozwalają na proste i łatwe uzyskanie doskonałych efektów bez konieczności dobierania wielu parametrów.

Drukarka KODAK Portrait z racji swojej konstrukcji doskonale sprawdzi się w każdym biurze projektowym, szkole czy uczelni, ale zakres jej zastosowań jest o wiele szerszy i obejmuje także drukowanie funkcjonalnych prototypów czy elementów finalnych.

Drukarki i filamenty w ciągu kilku dni dostępne będą w sklepie internetowym get3D (http://get3d.pl/) oraz w sieci resellerów.

This slideshow requires JavaScript.


O firmie get3D Sp. z o.o.

get3D Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, od sześciu lat dostarcza klientom w Polsce rozwiązania druku 3D znanych światowych marek jak Ultimaker, Raise3D, Desktop Metal, Innofil3D / BASF i wielu innych. Oferujemy pełne portfolio produktowe, instalacje, wdrożenia, szkolenia oraz support techniczny i merytoryczny. Nasz wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół certyfikowanych inżynierów zapewnia wsparcie w wykorzystaniu druku 3D w przedsiębiorstwie. Przeprowadziliśmy już kilkaset wdrożeń druku 3D w Polsce i za granicą a na początku tego roku zdobyliśmy kolejny z rzędu tytułu Najlepszego Dystrybutora Desktopowych Drukarek 3D w 2018 roku.

Kontakt:
get3D Sp. z o.o.
90-007 Łódź, Sienkiewicza 59
tel.: 42 630 50 50
e-mail: biuro@get3d.pl
http://get3d.pl/
http://ultimaker.get3d.pl/


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *