IT

Firma Seeq ogłasza uzyskanie statusu AWS Industrial Software Competency

By  | 

Zaawansowane rozwiązanie analityczne Seeq jest teraz dostępne jako aplikacja SaaS w AWS Marketplace

Seeq Corporation, twórca zaawansowanych aplikacji analitycznych do przetwarzania danych produkcyjnych, poinformował o otrzymaniu statusu Amazon Web Services (AWS) Industrial Software Competency. To oznaczenie uznaje, że Seeq wykazał się kompetencją techniczną oraz oferuje sprawdzone rozwiązania budujące sukces klienta, ukierunkowane na jeden lub więcej z głównych etapów w produkcji dyskretnej lub przemyśle procesowym w zakresie projektowania produktu, projektowania produkcji oraz produkcji i nadzoru. Te wyspecjalizowane rozwiązania programowe umożliwiają firmom z sektora procesowego i produkcji dyskretnej zwiększenie tempa wprowadzania innowacji produktowych przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji i operacyjnych w ich łańcuchu wartości.

Uzyskanie statusu AWS Industrial Software Competency wyróżnia Seeq jako członka AWS Partner Network (APN), który zapewnił sprawdzony sukces klienta, dostarczając specjalistyczne rozwiązania zgodne z najlepszymi praktykami architektonicznymi AWS, wspierające kategorię Production and Operations w AWS.

Industrial Software Competency.

“Firma Seeq jest dumna z tego, że jest jednym z partnerów APN, który osiągnął status AWS Industrial Software Competency,” powiedział Steve Sliwa, prezes Seeq. “Dzięki AWS, Seeq umożliwia inżynierom procesów, menedżerom, zespołom i badaczom czerpanie większej wartości z już zgromadzonych danych poprzez przyspieszenie analiz, publikacji i podejmowania decyzji.” AWS zapewnia skalowalne, elastyczne i opłacalne rozwiązania od startupów po globalne przedsiębiorstwa.

Aby wesprzeć bezproblemową integrację i wdrożenie tych rozwiązań, AWS zapoczątkował program AWS
Partner Competency, mający pomóc klientom w identyfikowaniu partnerów APN z zakresu doradztwa i
technologii z dużym doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną. Aby otrzymać status AWS Industrial Software Competency, partnerzy APN przechodzą rygorystyczną walidację techniczną AWS związaną z technologią specyficzną dla branży, a także są oceniani pod kątem bezpieczeństwa, wydajności i niezawodności oferowanych rozwiązań.

Zaawansowane rozwiązanie analityczne Seeq jest teraz dostępne również w AWS Marketplace,
umożliwiając klientom szybkie badanie i udostępnianie spostrzeżeń z danych produkcyjnych,
przechowywanych lokalnie lub w chmurze AWS.

Ta informacja kończy niezwykle udany rok dla Seeq. Firma zajęła ostatnio 369 miejsce na liście najszybciej rozwijających się firm prywatnych Inc. 5000 oraz 43 na tegorocznej liście Entrepreneur 360. W październiku, Automation World umieścił Seeq na liście najlepszych startupów technologicznych.

”Wykorzystując zarówno wiedzę inżynierów, jak i innowacje w dziedzinie uczenia maszynowego, 1/2 najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak te z oferty Seeq, pozwalają organizacjom na uzyskiwanie informacji z danych operacyjnych i bardzo szybkie uzyskiwanie wartości biznesowej”, zauważa Janice Abel, główny analityk w ARC Advisory Group. “Seeq został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania przez różnych pracowników fabryki, dzięki czemu mogą łatwo i szybko znajdować i dzielić się spostrzeżeniami ze swoich danych.”

O firmie Seeq
Firma Seeq, założona w 2013 roku, tworzy dla przedsiębiorstw produkcyjnych aplikacje do szybkiego
wyszukiwania i udostępniania danych. Przemysł naftowy i gazowy, farmaceutyczny, specjalistyczny
chemiczny, dostawcy mediów, energia odnawialna oraz wiele innych branży pionowych korzystają z
rozwiązań Seeq pozwalających poprawić wyniki produkcji, jeśli chodzi o wydajność, marże, jakość i poziom bezpieczeństwa. Seeq jest prywatną firmą wirtualną z siedzibą w Seattle, zatrudniającą pracowników w Stanach Zjednoczonych oraz przedstawicieli handlowych w Azji, Kanadzie, Europie i Ameryce Południowej.
https://www.seeq.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *