Wydarzenia

II Konferencja Specjalistów Logistyki – 27.05.2020, Warszawa

By  | 

Celem II-ej edycji Konferencji Specjalistów Logistyki jest przedstawienie roli logistyka jako doradcy lub decydenta w podejmowaniu kluczowych, wysokobudżetowych decyzji, w bardzo szybko zmieniającym się niepewnym otoczeniu technologicznym, prawnym i demograficznym.

Gwałtownie zmieniające się zachowania konsumentów, nowe formy robienia zakupów, zmiana stosunku do pracy, miejsca zamieszkania, nowe technologie powodują, że zostają naruszone najtrwalsze wydawałoby się zasady, w tym metody inwestowania w nieruchomości, sprzęt, pojazdy, czy oprogramowanie. Od wizji, wiedzy i umiejętności przewidywania logistyka zależy sukces przedsiębiorstwa.

II-a edycja Konferencji Specjalistów Logistyki będzie zrealizowana w formie case studies. 27 maja 2020 roku specjaliści przedstawią Wam swoje “gorące”, sprawdzone pomysły warte skopiowania, jak i potencjalne błędy, których należy unikać.

Uczestnicy poznają rzeczywiste przypadki („case study”) sposobu postępowania podczas podejmowania kluczowych decyzji logistycznych. Kluczowych to znaczy takich których skutki są odczuwalne przez wiele lat. Decyzje takie są wynikiem pracy zespołu osób z różnych działów przedsiębiorstwa, poczynając od decydentów, poprzez działy logistyczne, bhp, prawne, utrzymania ruchu, administrację, specjalistów poszczególnych dziedzin. Niezależnie z którego działu jesteś, ale uczestniczysz lub chciałbyś brać udział w podejmowaniu którejś z poniższych decyzji, ta konferencja jest dla Ciebie:

  • wybór lokalizacji zakładu produkcyjnego lub magazynu,
  • wybór pomiędzy opcjami: najem, zakup, budowa, czy outsourcing sprzętu logistycznego, nieruchomości i usług,
  • wybór maszyn, urządzeń logistycznych i nieruchomości na podstawie kryterium kosztów użytkowania w długim okresie czasu,
  • inwestycje w bezpieczeństwo i energooszczędność,
  • zmiana skali działania przedsiębiorstwa, wchodzenie na nowe rynki, współpraca międzynarodowa,
  • automatyzacja, wprowadzanie sztucznej inteligencji,
  • spełnienie nowych wymagań prawnych,
  • dobór kadr dla logistyki.

Zobacz pełny program i poznaj prelegentów wydarzenia!


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *