Wydarzenia

Warsaw Industry Week – człowiek vs Robot REECO oraz Dzikie Karty od 13 do 15 listopada

By  | 

RENEX Group ogłasza, że ze względu na duże zainteresowanie, wydarzenia specjalne organizowane w ramach Targów Warsaw Industry Week – pojedynek Człowieka z Robotem lutowniczym REECO oraz kwalifikacje na MISTRZOSTWA POLSKI W LUTOWANIU “Dzika Karta” – będą nam towarzyszyć przez wszystkie trzy dni Targów Warsaw Industry Week od 13. do 15. listopada 2019.

Człowiek vs Robot

Wydarzenie specjalne – Człowiek vs Robot to seria pojedynków pomiędzy czołowymi polskimi specjalistami w lutowaniu, reprezentantami kadry Polski, a najwyższej klasy robotem lutowniczym REECO.

Pierwszego dnia z robotem lutowniczym REECO zmierzy się Mistrz Europy w Lutowaniu 2017 – Grzegorz Szymańczuk, drugiego Mistrzyni Polski w Lutowaniu 2016 – Bożena Wachna, natomiast trzeciego  Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu 2019 – Adam Troszyński.

Jest to już drugie tego rodzaju wydarzenie. Pierwsze odbyło się w trakcie tegorocznych Mistrzostw Polski w Lutowaniu kiedy to z czasem lepszym o 3 sekundy nad robotem zwyciężył Michał Czerwiec – Mistrz Polski w Lutowaniu z 2018 roku.

[Zapowiedź filmowa Pojedynku Człowieka z Robotem lutowniczym REECO]

Dzikie Karty

W ciągu trzech dni Targów Warsaw Industry Week zostaną również zorganizowane konkursy, w których główną nagrodą będzie pewny udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski w Lutowaniu RSC 2020.

Chętni zmierzą się z krótkim zadaniem polegającym na wylutowaniu przekroju komponentów na płytce PCB. Wykonanie zostanie ocenione przez sędziego zgodnie ze standardami IPC stosowanymi podczas Mistrzostw.

Jak podkreślają organizatorzy – to wyjątkowa okazja na zapewnienie sobie pewnego udziału w przyszłorocznej – piątej już edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu. Zawody te z roku na rok cieszą się coraz większym prestiżem i uznaniem w branży produkcji i naprawy elektroniki.

Zapisy do udziału w konkursie będą prowadzone na stoisku RENEX (hala E, numer 210) na bieżąco w czasie trwania targów.

[Zapowiedź Warsaw Industry Week 2019]

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stoiska Grupy RENEX (hala E, numer 210 i 107).


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *