Wydarzenia

Warsaw Industry Week – spotkamy się za rok.

By  | 

Szanowni Państwo, przedstawiamy oficjalny komunikat organizatora Warsaw Industry Week. W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, zarząd PTAK Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów na rok 2021. Organizator podaje nowy termin wydarzenia, tj.: 3-5 listopada 2021.

“Szanowni Państwo, Drodzy Wystawcy i Zwiedzający,
z przykrością informujemy, że Warsaw Industry Week, z przyczyn niezależnych od nas, nie odbędzie się w zaplanowanym terminie 3-5 listopada 2020 r. Targi zostają przesunięte na kolejny rok i będą miały miejsce w dniach 3-5 listopada 2021.
Z uwagi na znaczący wzrost zachorowań na koronawirusa, 17 października 2020 pojawiły się nowe obostrzenia nie tylko dla mieszkańców żółtych i czerwonych stref, ale również dla wielu branż prowadzących swoją działalność w oznaczonych powiatach i miastach. Dla nas, organizatorów Warsaw Industry Week, oznacza to zakaz przeprowadzenia targów oraz towarzyszących im wydarzeń w formule stacjonarnej.

Biorąc pod uwagę zaawansowany etap przygotowań do wydarzenia, jest nam niezmiernie przykro przekazywać Państwu powyższą informację w przededniu spotkania branży przemysłowej w PTAK Warsaw Expo. Jednakże aktualna sytuacja epidemiologiczna nie pozostawiła wyboru, do zobaczenia za rok!”

__
źródło: industryweek.pl/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *