Wydarzenia

Zmiana terminu konferencji online.

By  | 

Szanowni Państwo, podajemy do wiadomości komunikat od Międzynarodowych Targów Poznańskich:

“Szanowni Państwo,
zlecona przez nas indywidualna interpretacja prawna opublikowanej 16 października br. nowelizacji rozporządzenia Rady Ministrów zmieniającej rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, jest niestety jednoznaczna.

W obowiązującej na terenie powiatu poznańskiego oraz miasta Poznania strefie czerwonej, oprócz organizacji targów, wystaw i konferencji obowiązuje także całkowity zakaz organizacji wydarzeń wirtualnych. Niestety decyzja ta uniemożliwia nam organizację zaplanowanego w terminie 3-4 listopada 2021 roku Kongresu Industry Next. The New Reality oraz konferencji Smart Warehouse, która miała się odbyć 4-5 listopada.

Wydarzenia będziemy organizować w roku 2021 podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE oraz MODERNLOG.
W imieniu całego zespołu pragniemy gorąco Państwu podziękować za współpracę, pomoc i zaangażowanie w organizację naszego wydarzenia. Pragniemy równocześnie zapewnić, że jesteśmy pełni pomysłów, energii i nie ustajemy w pracach nad kolejną edycją wydarzeń. Wierzymy, że będą jeszcze ciekawszymi i bardziej atrakcyjnymi merytorycznie spotkaniami profesjonalistów branży.

Bądźcie zdrowi i do zobaczenia wkrótce!
Zespół organizacyjny targów ITM INDUSTRY EUROPE oraz MODERNLOG“.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *