Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Interclean Amsterdam 2022 – Tork pomaga klientom w rozwoju ich firm dzięki zrównoważonemu zarządzaniu higieną

By  | 

Po wirtualnym wydarzeniu z 2020 roku, organizatorzy Interclean Amsterdam, w dniach 10-13 maja, z powrotem przywitają odwiedzających w RAI – kompleksie sal konferencyjno-wystawienniczych w biznesowej dzielnicy Amsterdamu. Podczas targów, Tork, marka firmy Essity, zaprezentuje nagrodzone produkty, usługi i rozwiązania, które wspierają ambicje klientów w rozwijaniu ich działalności dzięki zrównoważonemu zarządzaniu higieną.

Po dwóch latach pandemii COVID-19, higiena w miejscach publicznych jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Sposób, w jaki zarządcy nieruchomości i firmy obsługujące obiekty wdrażają nowe standardy higieny i procesy czyszczenia, odgrywa kluczową rolę w poczuciu bezpieczeństwa pracowników i gości.

Tork jest liderem w zapewnianiu klientom wiedzy oraz produktów i usług higienicznych. Na targach Interclean Amsterdam 2022 będzie promować zrównoważone zarządzanie higieną i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w czyszczeniu.

– Zrównoważone zarządzanie higieną odgrywa kluczową rolę w profesjonalnym sprzątaniu, zarówno w miejscach pracy, biurach, jak i w całym sektorze opieki zdrowotnej – mówi Anna Königson Koopmans, dyrektor ds. marketingu w Essity. – W obliczu rosnących oczekiwań gości, pracowników, personelu sprzątającego, pacjentów i pracowników środowiskowych, znaczenie tegorocznego wydarzenia jest szczególne.

Obok pracy nad ciągłym podnoszeniem standardów higieny, priorytetem Tork stało się dostarczanie zrównoważonych rozwiązań. – Klienci zaczęli patrzeć bardziej całościowo na temat sprzątania, wybierając produkty i usługi, które pomagają zmniejszyć ilość odpadów, są wydajne i pozwalają na pracę w bardziej zrównoważony sposób. Zapewniając odpowiednie zarządzanie higieną, możemy dokonać zmian na rynku – i zapewnić klientom indywidualnie dobrane rozwiązania, dodaje Anna Königson Koopmans.

Na scenie Interclean eksperci Tork omówią wyzwania i możliwości nowych hybrydowych modeli pracy biurowej, a także udowodnią, że higiena i zrównoważony rozwój mogą iść w parze.

W kolejnych sesjach, podczas Healthcare Cleaning Forum, prelegenci Tork będą koncentrować się na znaczeniu współpracy w sprzątaniu w placówkach ochrony zdrowia. Korzyści ze sprzątania opartego na danych będą tematem Healthcare Cleaning LAB.

Na stoisku Tork odwiedzający będą mieć okazję poznać innowacyjne i zrównoważone rozwiązania higieniczne:

  • Tork PeakServe® – system niekończących się ręczników, który wyznacza nową wydajność dozowania.
  • Tork Skincare – pełna gama środków do dezynfekcji rąk i mydeł ze starannie dobranym składem.
  • Tork Vision Sprzątanie – wiodące na świecie oprogramowanie do zarządzania obiektami, które pomaga wykorzystać moc danych uzyskiwanych w czasie rzeczywistym, by udoskonalić model pracy.
  • Tork PaperCircle® – pierwsza na świecie usługa recyklingu papierowych ręczników do rąk.
  • Szkolenie Tork VR Clean Hands i Tork – Czysty Szpital – interaktywne sposoby szkolenia dla pracowników ochrony zdrowia zapewniające edukację i wskazówki
    w temacie przestrzegania higieny.

Amsterdam Innovation Award będzie kolejnym ważnym punktem tegorocznych targów. Tork czyściwo włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń, w 99% wyprodukowane z biomateriałów zostało nominowane w kategorii „Zrównoważony rozwój i środowisko”. Używanie go pozwala obniżyć zużycie materiałów kopalnych w przemyśle i gastronomii, jednocześnie poprawiając efektywność czyszczenia.

W ramach Amsterdam Innovation Award każdy z odwiedzających może wziąć udział w głosowaniu i pomóc marce Tork zdobyć nagrodę publiczności Interclean. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas ceremonii wręczenia nagród w dniu otwarcia wystawy.

Zarejestruj się już teraz na Interclean Amsterdam i dowiedz się o sposobach Tork na rozwój Twojej firmy dzięki zrównoważonemu zarządzaniu higieną. Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-13 maja 2022 r. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się za darmo – i odwiedź Tork na stoisku 10.101.

Dowiedz się więcej o obecności Tork na targach Interclean 2022: https://www.tork.pl/torkcampaigns/interclean2022

Sesje Tork podczas Interclean 2022:
Scena Interclean:
Środa, 11.05, 14;30
Tytuł: Higiena czy zrównoważony rozwój? Jak to połączyć?
Czwartek, 12.05, 13:30
Tytuł: Jak zwiększyć poziom higieny i dobrostanu w miejscu pracy, w którym obowiązuje hybrydowy model pracy?
Healthcare Cleaning LAB
Wtorek, 10.05, 14:30
Środa, 11.05, 13:30
Tytuł: Jak rozwiązania oparte na danych wspierają lepszą higienę i wydajność sprzątania w placówkach opieki zdrowotnej?
Healthcare Cleaning Forum
Czwartek, 12.05, 13:30
Tytuł: Czyszczenie i zapobieganie infekcjom – znaczenie partnerstwa

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *