Wydarzenia

Konferencja Techniczna „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” pierwszy raz w Radomsku!

By  | 

Dwa debiuty w jednym! Pierwsza po wakacjach i pierwsza w Radomsku, stacjonarna Konferencja Techniczna Axon Media już 8 września.

Konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” to wydarzenie dla specjalistów, którzy chcą rozwinąć kompetencje zawodowe, poznać nowinki, inspiracje i najlepsze praktyki z branży. Spotkanie odbywać się będzie w sprawdzonej formule wykładowo-konsultacyjnej poszerzonej o liczne stoiska wystawców i praktyczne warsztaty.

Wybrane tematy:

  • Skutki braku izolacji termicznej
  • Diagnostyka z wykorzystaniem pomiaru ultradźwięków, wibracji, temperatury i prędkości obrotowej
  • Monitoring parametrów krytycznych w utrzymaniu ruchu
  • Rozwiązania pozwalające na utrzymanie ciągłości produkcji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów
  • Bezprzewodowy monitoring maszyn – prostota, oszczędność, niezawodność
  • Dynamometria + porządkowanie miejsca pracy w oparciu o systemy modułowe

Udział w Konferencji jest bezpłatny po rejestracji na stronie: http://www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/utrzymanie-ruchu-2021-radomsko/

Organizator mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo, podczas wydarzenia wdrożył wszystkie zalecane normy sanitarne i higieniczne, dzięki czemu udział jest maksymalnie bezpieczny dla uczestników.

Patroni Honorowi wydarzenia: Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Wojewoda Łódzki Tobiasz Bocheński, Prezydent Miasta Radomsko, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Polska Izba Opakowań.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *