Wydarzenia

SEW-EURODRIVE zaprasza na bezpłatny webinar „Nasz napęd. Twój portal. Online Support”

By  | 

Nasze spotkania i konsultacje online cieszą się wśród Was dużym zainteresowaniem, dlatego zapraszamy na kolejny, bezpłatny webinar. Tym razem zaprezentujemy szerokie możliwości portalu Online Support oraz korzyści dla Waszej codziennej pracy, jakie wynikają z jego korzystania.

28 września w godzinach 10:00 – 11:30 zapraszamy na webinar „Nasz napęd. Twój portal. Online Support” (czas trwania 1,5h).  Podczas webinaru dowiesz się jak za pomocą naszych narzędzi on-line dostępnych 24/7 możesz zoptymalizować i przyspieszyć procesy – samodzielnie i niezależnie!

Portal Online Support to centralny punkt dostępu do wszystkich cyfrowych usług SEW-EURODRIVE, który uwzględnia wszystkie etapy Waszego procesu zakupowego:

  • Konsultacje i dobory
  • Zapytania i Zamówienia
  • Dostawa i przepływ materiałów
  • Uruchomienie i konserwacja

Portal Online Support nie wymaga zalogowania przy korzystaniu z podstawowych funkcji. Jeśli jednak chcecie skorzystać z dodatkowych funkcji –  należy się zalogować, wtedy  dostępne są dodatkowe opcje, takie jak sprawdzenie statusu zlecenia, wysyłanie zapytania lub składanie zamówienia. Istnieje również możliwość dokonywania indywidualnych zmian w ustawieniach osobistych (takich jak formaty CAD czy język dokumentacji) lub zdefiniowanie ustawień wyszukiwania.

Dzięki naszemu webinarowi, w czasie prezentacji prowadzonej przez naszych ekspertów, poznasz najkrótsze ścieżki dostępu do potrzebnych informacji, które usprawnią Twoją codzienną pracę.

>>>Zapraszamy do rejestracji.<<<

Webinar rozpoczniemy o godz. 10:00 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. Rejestracja dostępna jest do godziny 12:00 dnia 27 września.

Informacje praktyczne

Instrukcję do rejestracji znajdziesz na stronie rejestracji na webinar. Po rejestracji na Twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie w formie indywidualnego kodu oraz link do szkolenia „View online event”. Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik umożliwiający dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook.

Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex, które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail dzień przed prezentacją z adresu webinar@sew-eurodrive.pl

Po dołączeniu do platformy mikrofony oraz kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym. Po zakończeniu prezentacji odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, będzie to również czas na dyskusję. Jeśli masz pytania, napisz do nas na webinar@sew-eurodrive.pl

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *