Wydarzenia

Najnowsze rozwiązania Eaton zaprezentowane na targach ENERGETAB 2018

By  | 

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB były kolejną, wyjątkową okazją do zapoznania się z ofertą firmy Eaton, która mocno zaznaczyła tam swoją obecność i zaprezentowała bogaty wachlarz innowacyjnych rozwiązań. Efektowna ekspozycja firmy na targach składała się z ciężarówki pokazowej oraz pawilonu wolnostojącego. W obu miejscach zostały zaprezentowane nowe produkty, mogące sprostać największym wyzwaniom związanym z zarządzaniem energią elektryczną.

Na tegorocznym stoisku firmy Eaton obecne były miedzy innymi:

  • Najnowsza generacja kompaktowych rozdzielnic średniego napięcia w wykonaniu rozbudowywalnym – Xiria 4.0, którą można było oglądać na ekspozycji zewnętrznej.
  • Innowacyjna oprawa Matrix dostosowująca kierunek ewakuacji do aktualnych zagrożeń i pozwalająca na wskazanie najbezpieczniejszej drogi ewakuacji z budynku.
  • Nowa generacja zabezpieczeń elektronicznych PXR w wyłącznikach kompaktowych NZM.
  • Nowe układy automatyki Samoczynnego Załączania Rezerwy (SZR) typu MAX-1SWD wraz z parametryzowanym panelem synoptycznym opartym o system SmartWire-DT.
  • Naścienny sygnalizator dźwiękowy CASB383 oraz ręczny ostrzegacz pożaru CBG370S. Niezawodne, kompletne, inteligentne i adresowalne systemy sygnalizacji pożaru z globalną certyfikacją dla projektów wszystkich rozmiarów.
  • Oprawa przemysłowa najnowszej generacji LowBay – wykorzystująca wysokiej klasy diody LED, charakteryzująca się wysoką sprawnością energetyczną oraz niespotykaną techniką świetlną.
  • Modułowy sterownik PLC XC300 – pozwalający konstruktorom maszyn i zakładom osiągnąć nowoczesną koncepcję automatyki w połączeniu z kompaktowymi modułami we/wy XN300 i innowacyjnym panelem dotykowym XV300.
  • Elektroniczny wyłącznik nadprądowy PXS24 poprawiający stabilność układów automatyki. Charakteryzujący się uproszczonym okablowaniem i selektywnością zabezpieczeń, która minimalizuje koszt instalacji.

 

Karolina Jankowska, starszy specjalista ds. marketingu i sprzedaży w firmie Eaton, podkreśla, że tegoroczne targi ENERGETAB były doskonałą okazją do zaprezentowania szerokiej oferty innowacyjnych produktów i rozwiązań firmy Eaton oraz owocnych spotkań branży przemysłowej.

„Eaton posiada bardzo zróżnicowane portfolio produktowe. Jesteśmy liderem w zakresie produktów, systemów i usług związanych z rozdziałem energii elektrycznej, produktów zapewniających ciągłość zasilania, oświetlenia i bezpieczeństwa energetycznego oraz w zakresie automatyki i napędów. Firma oferuje rozwiązania spełniające potrzeby producentów maszyn, ośrodków danych, sektora przemysłowego, instytucji i zakładów użyteczności publicznej, handlu, sektora mieszkaniowego i komercyjnego. To co łączy nasze rozwiązania to fakt, że wszystkie pomagają klientom wydajnie, bezpiecznie i w sposób zrównoważony zarządzać energią elektryczną. Różnorodność oferty była jednocześnie inspiracją dla motywu przewodniego naszego pawilonu głównego, gdzie graficznie zostały przedstawione gałęzie polskiego przemysłu w których produkty Eaton są obecne na szeroką skalę”, dodaje Karolina.

Więcej informacji o rozwiązaniach Eaton dostępnych jest na stronie www.eaton.pl. Aktualności dostępne są na kanale (@ETN_EMEA) komunikatora Twitter oraz na stronie firmy (Eaton) w serwisie LinkedIn.


Informacje o firmie Eaton

Sektor elektryczny Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia obwodów; zabezpieczenia zasilania zapasowego; regulacji i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

Eaton to spółka zajmująca się dystrybucją energii, która w 2017 roku osiągnęła sprzedaż rzędu 20,4 mld USD. Zapewniamy wydajne energetycznie rozwiązania, które pomagają naszym klientom zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo oraz zrównoważyć zużycie energii elektrycznej, hydraulicznej i mechanicznej. Eaton pragnie poprawiać jakość życia i dbać o środowisko poprzez technologie i usługi związane z dystrybucją energii. Eaton zatrudnia około 96 000 pracowników i sprzedaje produkty klientom w ponad 175 krajach. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.eaton.eu.


Kontakt dla czytelników:
Eaton Electric Sp. z o.o., Biuro Warszawa,
ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa,
Tel: +48 22 320 5050,
Email: pl-warszawa@eaton.com


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *