Napędy i sterowanie

Nowa usługa dla Klientów serwisu SEW-Eurodrive – zyskasz czas i pieniądze

By  | 

W tym roku SEW-Eurodrive Polska obchodzi 25-lecie pod hasłem „Beyond – zawsze ponad standard”. To najlepszy czas, by wprowadzić kolejną ponadstandardową usługę dla Klientów serwisu, dzięki której zyskają oni więcej czasu na rozwój swojego biznesu oraz zaoszczędzą cenny czas.

Najnowsza usługa to Digital Process Chain (DPC), która idealnie wpisuje się w prowadzoną przez SEW-Eurodrive i zakrojoną na szeroką skalę strategię digitalizacji produktów, procesów i usług. DPC dostępne jest dla użytkowników portalu Online Support, którzy dzięki niemu mogą m.in. składać zamówienia, pobierać materiały techniczne (np. rysunki CAD), śledzić status realizacji czy też zdalnie usuwać usterki – to wszystko oczywiście dostępne jest online przez 24/7.

DPC jeszcze bardziej poszerza możliwości Online Support – w jaki sposób? DPC pozwala złożyć zamówienie, które od razu trafia do realizacji i jest wysyłane do Klienta (jeśli produkt jest w magazynie). Co ważne, każde zamówienie przez DPC to darmowa wysyłka, co z kolei oznacza dodatkowe korzyści dla Klientów.

W przypadku standardowej procedury, to znaczy bez DPC, zamówienie złożone przez Online Support trafia najpierw do działu sprzedaży serwisu, gdzie jest procesowane przez sprzedawcę, a dopiero potem do realizacji, co tylko nieznacznie, ale jednak wydłuża proces.

Wiemy jednak, jak ważny dla Klientów SEW-Eurodrive jest szybki czas realizacji, dlatego właśnie wprowadzona została usługa DPC, ponieważ pozwala ona wyraźnie skrócić cały proces, dzięki czemu Klienci szybciej otrzymują zamówiony produkt. Ale to nie jedyne korzyści!

Korzystając z DPC, Klienci mają również podgląd cen produktów oraz ich dostępność w naszych magazynach. Mogą także pobierać dokumentację techniczną i samodzielnie wybierać potrzebne części zamienne na podstawie numeru seryjnego produktu lub poprzednich transakcji – to szczególnie praktyczne w przypadku regularnie składanych zamówień.

Oczywiście należy pamiętać, że w przypadku braku pewności co do zamówienia lub jakichkolwiek wątpliwości związanych z konserwacją prewencyjną, eksperci serwisowi SEW-Eurodrive pozostają do dyspozycji Klientów i chętnie doradzą najlepszy produkt oraz optymalną usługę.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą serwisu SEW-Eurodrive lub aktywacją DPC, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 42 293 00 30 lub mailowo – serwis@sew-eurodrive.pl.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *