Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Nowe znaki odblaskowe zapewniają bezpieczeństwo w ciemnych miejscach

By  | 

Nowe, intensywnie odblaskowe znaki bezpieczeństwa Brady Corporation zgodne z normą ISO 7010 znacząco poprawiają bezpieczeństwo w ciemnych miejscach. Znaki odbijają dwa razy więcej światła po oświetleniu latarką lub reflektorami pojazdu i sprawdzają się zarówno w zastosowaniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Doskonała widoczność
Znaki odblaskowe firmy Brady są doskonale widoczne, ponieważ dzięki odblaskowej folii pryzmatycznej odbijają światło bez oślepiania. Ogólnie rzecz biorąc, odbijają dwa razy więcej światła niż znaki ze standardową szklaną folią odblaskową. Dzięki temu pracownicy będą lepiej widzieć znaki w ciemności i trudnych warunkach pogodowych, jeśli zostaną one oświetlone latarką lub reflektorami pojazdu.

Doskonałe do zastosowań zewnętrznych
Znaki odblaskowe są dostępne na tablicach aluminiowych sprawdzających się w zastosowaniach zewnętrznych. Tablice mają podwójnie wygięte boki i nie zawierają ostrych krawędzi. Są one dostępne w kształcie okrągłym, trójkątnym i prostokątnym, pasującym do każdego kształtu znaku bezpieczeństwa zgodnie z normą ISO 7010. Każda tablica dostępna jest również z okrągłymi lub kwadratowymi słupkami o różnych długościach oraz ze wspornikami lub płytami nośnymi dla optymalnego montażu na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu ochronnego laminatu B-7639 firmy Brady blokującego promieniowanie UV wszystkie znaki charakteryzują się doskonałą trwałością zewnętrzną.

Możliwość dostosowania
Wszystkie odblaskowe znaki bezpieczeństwa zgodne z normą ISO 7010 można dostosować w zakładach firmy Brady. Mogą zostać dostarczone z legendą w dowolnym języku lub bez legendy. Dostępne są rozmiary niestandardowe do 0,9 x 4 m.

Specyfikacje i wszystkie znaki zgodne z normą ISO 7010 można znaleźć na stronie internetowej firmy Brady lub pod adresem emea_request@bradycorp.com.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty firmy Brady, w tym wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania i oprogramowanie, służą do poprawy bezpieczeństwa, produktywności i wydajności. Klientami założonej w 1914 r. firmy Brady są podmioty z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej itp. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradyeurope.com.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *