Wydarzenia

Omni3D w Szwecji

By  | 

Omni3D pod koniec kwietnia podpisało umowę z pierwszym resellerem z Europy Północnej firmą 3D Prima. W dniach 8-9 maja na targach Plastteknik Nordic 2019 w Malmo można było przyjrzeć się pracy drukarki 3D Factory 2.0 Production System.

Podczas tej kluczowej imprezy dla krajów skandynawskich – poświęconej materiałom polimerowym, projektowaniu, przetwarzaniu i produkcji – drukarka Factory 2.0 Production System była po raz pierwszy prezentowana na stoisku naszego autoryzowanego resellera w Szwecji firmy 3D Prima. Na gości czekali doświadczeni specjaliści, którzy udzielali wyczerpujących odpowiedzi.

– Nasz nowy reseller oferuje drukarkę 3D Factory 2.0 Production System profesjonalnym użytkownikom w Szwecji. Rynek skandynawski ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego jestem bardzo zadowolony, że współpracę zaczynamy tak aktywnie i już na samym początku mogliśmy zaprezentować maszynę podczas wiodących targów branżowych w tej części Europy. – mówi Marek Starow Export Manager Omni3D.

3D Prima jest wiodącym dostawcą w zakresie druku 3D w Szwecji. Oferuje szeroką gamę drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników. Wykwalifikowany zespół sprzedaży i wsparcia pomoże wybrać klientom sprzęt odpowiedni dla ich potrzeb.


Omni3D jest pierwszym polskim producentem przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF, oferującym sprzedaż przemysłowych systemów do druku 3D, wynajem długoterminowy urządzeń oraz druk 3D na zlecenie. W tej chwili firma posiada 12 aktywnych resellerów.


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *