Nowości produktowe

Polska wersja nowego narzędzia doradczego Crane Advisor

By  | 

Wybór właściwej suwnicy kilkoma kliknięciami:
narzędzie Crane Advisor bardzo ułatwia poszukiwania

/ins Konecranes prezentuje polską wersję nowego narzędzia doradczego Crane Advisor, a jednocześnie udostępnia swój sklep Konecranes STORE w kolejnych krajach

Narzędzie Crane Advisor to wygodny sposób na wyszukanie właściwej suwnicy Konecranes. Jest to narzędzie działające w przeglądarce internetowej, które wskazuje odpowiedni system dźwigowy w czterech prostych krokach. Firma Konecranes, światowy lider w branży suwnic i sprzętu podnoszącego, udostępniła angielską wersję narzędzia Crane Advisor na całym świecie we wrześniu 2017 r. Premiera wersji polskiej miała miejsce w Polsce w marcu 2018. Od tego czasu wciąż opracowywane są kolejne wersje językowe. Równolegle udostępniono w kolejnych krajach sklep Konecranes STORE, w którym można znaleźć ponad 100 000 produktów — od silników elektrycznych i prowadnic liny po kompletne urządzenia podnoszące.

„Nasze narzędzie Crane Advisor w czterech prostych krokach identyfikuje odpowiedni system dźwigowy na podstawie branży, maksymalnego wymaganego udźwigu, wymaganej rozpiętości i klasy obciążenia” — wyjaśnia Grzegorz Kozak, Service District Manager Konecranes w Polsce. Firma Konecranes udostępniła polską wersję narzędzia w marcu tego roku, pod adresem craneadvisor.konecranes.com/pl .

Właściwy system dźwigowy do każdego zastosowania

Intuicyjny interfejs użytkownika narzędzia Crane Advisor działa równie sprawnie na każdym urządzeniu — smartfonie, tablecie lub komputerze.

„W ciągu kilku miesięcy z naszego narzędzia skorzystało już ponad 4000 odwiedzających. Również w Polsce spodziewamy się dużego zainteresowania” — mówi Grzegorz Kozak. „Dążymy też do ciągłego zwiększania liczby wersji językowych. Na przykład obecnie planujemy wersję hiszpańską. Wkrótce dołączą kolejne języki”.

Narzędzie Crane Advisor jest obecnie dostępne w następujących językach:

·         Polski

·         Angielski

·         Niemiecki

·         Chiński

·         Francuski

·         Rosyjski

·         Czeski

·         Grecki

·         Wkrótce pojawią się kolejne wersje językowe.

100 000 produktów z pełnej oferty Konecranes

W sklepie Konecranes STORE na stronie store.konecranes.com użytkownicy systemów dźwigowych wszelkich typów i rozmiarów w 34 krajach mają całodobowy dostęp do ponad 100 000 produktów z oferty Konecranes — od prowadnic liny i silników elektrycznych po sprzęt do podnoszenia. Podobnie jak narzędzie Crane Advisor, również sklep Konecranes STORE jest dostępny na wszystkich typach urządzeń. Czytelne ilustracje produktów i zrozumiałe kategorie ułatwiają wybieranie właściwych produktów z bogatego asortymentu. Szczególnie wygodna jest funkcja zapamiętywania historii zakupów, która bardzo usprawnia składanie zamówień cyklicznych. Instrukcja korzystania ze sklepu jest dostępna w kilku wersjach językowych.

„Nieustannie ulepszamy sklep Konecranes STORE — na przykład teraz pracujemy nad wprowadzeniem płatności kartą dla klientów europejskich” — mówi Grzegorz Kozak.

Crane Advisor: cztery kroki do właściwej suwnicy

Dostępne na stronie craneadvisor.konecranes.com/pl narzędzie Crane Advisor to wygodny sposób na wyszukanie właściwej suwnicy Konecranes. Jest to narzędzie działające w przeglądarce internetowej, które wskazuje odpowiedni system w czterech prostych krokach.

• Narzędzie działające w przeglądarce internetowej na dowolnym urządzeniu — smartfonie, tablecie lub komputerze.
• Dostępne w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, chińskim, rosyjskim, czeskim i greckim.
• Intuicyjne pytania pozwalają ustalić branżę, udźwig, rozpiętość i klasę obciążenia, aby umożliwić ekspertowi Konecranes zaproponowanie najlepszego rozwiązania.
• Już ponad 4000 użytkowników na całym świecie.
Sklep Konecranes STORE: ponad 100 000 produktów

 Sklep Konecranes STORE dostępny pod adresem store.konecranes.com pozwala klientom z 34 krajów korzystać z bogatej oferty produktów do wszelkiego rodzaju systemów dźwigowych. Ważne zalety sklepu to intuicyjny interfejs użytkownika i szybkie dostawy.

• Równie sprawne działanie na każdym urządzeniu — smartfonie, tablecie lub komputerze.
• 100 000 produktów, od silników elektrycznych i prowadnic liny po kompletne urządzenia podnoszące.
• Listy części zamiennych i instrukcje korzystania ze sklepu dostępne w kilku wersjach językowych.
• Dostawa do 34 krajów i całodobowa dostępność.
• Szczegółowa historia zakupów ułatwiająca powtarzanie zamówień.

Konecranes należy do czołowych globalnych dostawców innowacyjnych rozwiązań podnoszenia dla zakładów produkcyjnych i przetwórczych, stoczni i portów — Lifting Businesses™. Poza rozwiązaniami podnoszenia zwiększającymi wydajność pracy firma Konecranes oferuje również dostosowany do potrzeb klienta serwis wszelkiego rodzaju urządzeń podnoszących. Grupa Konecranes zatrudnia 16 200 pracowników w 600 lokalizacjach i 50 krajach. Akcje spółki Konecranes są notowane na giełdzie helsińskiej (Nasdaq Helsinki Ltd) pod symbolem KCR1V.

 Więcej informacji:

Grzegorz Kozak
Konecranes Industrial Service — Service District Manager
Konecranes and Demag Spółka z o.o.
ul. Grunwaldzka 250   
80-314 Gdańsk
Polska
Tel. +48 32 205 42 95
www.konecranes.pl

Lena Ansorge
Marketing i komunikacja
Lena.Ansorge@konceranes.pl

Tel. +49 6103 7333-235

Zdjęcia: Konecranes

This slideshow requires JavaScript.

Zdj. 1.2. Cztery kroki do wyboru właściwej suwnicy: narzędzie Konecranes Crane Advisor pomaga w kilka chwil zidentyfikować odpowiedni system dźwigowy i jest dostępne w przeglądarce internetowej na dowolnym urządzeniu — smartfonie, tablecie lub komputerze.

This slideshow requires JavaScript.

Zdj. 3.4 Wszystkie produkty można zamawiać przez Internet: w bogatej ofercie sklepu Konecranes STORE jest ponad 100 000 produktów, od silników elektrycznych i prowadnic liny po całe urządzenia podnoszące. Sklep jest dostępny przez całą dobę, a dostawy z lokalnych magazynów Konecranes szybko trafiają do klientów z 34 krajów.

Zdj. 5. W sklepie Konecranes STORE dostępne są liczne części zamienne i akcesoria, na przykład zatrzaskowa zapadka bezpieczeństwa do gardzieli haka. Pozwala ona operatorom suwnic bezpiecznie zakładać i zdejmować akcesoria podnoszące obiema rękami.

Zdj. 6. W bogatej ofercie sklepu Konecranes STORE dostępna jest również prowadnica liny do małych i średnich wciągników Konecranes i innych producentów. Prowadnica jest lekka i wytrzymała, a jej instalacja jest wyjątkowo łatwa i szybka.


INS to działająca od 40 lat skandynawska agencja informacyjna specjalizująca się w udostępnianiu doniesień branżowych środkom masowego przekazu na całym świecie. Stworzyliśmy unikalną bazę danych obejmującą ponad 100 000 tytułów ze 160 krajów. Naszym celem jest dostarczanie mediom dobrze napisanych i interesujących treści oferujących odbiorcom dużą wartość informacyjną.
Agencja INS powstała w 1978 r. w Sztokholmie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem z biurami w Sztokholmie i Helsinkach.


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *