Nowości produktowe

Wykres Gantta ulepszona metoda wizualizacji alarmów

By  | 

Wykres Gantta to narzędzie używane głównie do zarządzania projektami. Jest rodzajem wykresu słupkowego, doskonałego do zilustrowania harmonogramu projektu, bez wchodzenia w zbędne szczegóły. Ułatwia planowanie i koordynowanie pracy kilku-kilkunastu osób w przekroju czasowym.

To również nowa opcja, którą zespół badań i rozwoju Weintek przygotował na swoich panelach operatorskich, aby wizualizować zdarzenia i alarmy. Dzięki wykresowi Gantta użytkownicy są w stanie dokładnie określić i bardzo czytelnie wizualizować czas wystąpienia oraz trwania zdarzenia lub alarmu. Połączenie wykresu Gantta z dziennikiem zdarzeń może pomóc użytkownikom w efektywnym porównywaniu częstotliwości zdarzeń i alarmów.

To narzędzie łatwe w użyciu, tak jak cały program EasyBuilder. Użytkownicy mogą bez wysiłku wygenerować wykres Gantta wybierając kategorie zdarzeń, które chcą na nim zilustrować. Zdarzenia należące do wybranej kategorii zostaną automatycznie oznaczone w odpowiednim miejscu wykresu.

 

Funkcja jest dostępna dla urządzeń z serii cMT (wyłączając bramki protokołów – cMT-G01 / cMT-G02), aktywna w EasyBuilder Pro V6.01.01 i nowszych wersjach (do pobrania ze strony producenta).


Szymon Krawczyk,
Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *