Nowości produktowe

Nowa etykieta, która potwierdza udaną sterylizację

By  | 

Nowe etykiety firmy Brady Corporation informujące o sterylizacji dają użytkownikom dowód, że sterylizacja faktycznie miała miejsce. Idealnie sprawdzają się w wielu procesach laboratoryjnych, takich jak śledzenie próbek w ruchu, zarządzanie zapasami, ogólna lokalizacja w zakładzie, a także identyfikacja artykułów szklanych lub tac.

Czytelne, wizualne wskazanie

Nowa etykieta B-7425-AC to etykieta informująca o sterylizacji parą, przeznaczona do stosowania w autoklawach. Etykieta zmienia kolor z białego na brązowy/kakaowy po włożeniu do autoklawu i zadaniu temperatury 121°C na 10 minut. Wyświetla się również wówczas słowo „sterilised” (sterylizowane). Pracownicy laboratorium dzięki temu widzą od razu, które pojemniki na próbki są wysterylizowane.

Niezawodne i łatwe do nałożenie

Samoprzylepna etykieta informująca o sterylizacji dobrze przylega do fiolek, probówek, kolb i innych pojemników na sterylizowane w laboratorium próbki. Etykieta przylega do większości powierzchni, np. do szkła, plastiku, stali  nierdzewnej, aluminium. Ta wykonana z polipropylenu etykieta nie odpada i zachowuje czytelność nawet po wystawieniu jej na działanie standardowo stosowanych w laboratorium środków chemicznych i temperatur w zakresie od –196°C do 121°C.

This slideshow requires JavaScript.

Możliwość druku na miejscu

Etykiety informujące o sterylizacji B-7425-AC można wydrukować w dowolnym momencie w każdym laboratorium na profesjonalnych drukarkach etykiet firmy Brady. Etykieta jest kompatybilna z drukarkami etykiet BBP12 i BBP33 z zainstalowaną taśmą barwiąca R4300. Dzięki aplikacjom platformy Brady Workstation pracownicy mogą łatwo dodawać kody kreskowe lub inne komunikaty na etykietach, które usprawniają ich lokalizację. Zobacz, jak działa ta etykieta, na stronie internetowej Brady.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej,  telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem: www.bradycorp.com


Na Pántoch 18
831 06 Bratislava, Slovakia
– –
Telefon: +421 2 3300 4800
Faks: +421 2 3300 4801
emea_request@bradycorp.com
www.brady.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *