Automatyka i mechanika

Elastyczne oznaczanie etykietami urządzeń elektronicznych i elektrycznych

By  | 

Istotne i praktyczne etykiety instruktażowe na urządzeniach elektrycznych i elektronicznych są ważne ze względu na bezpieczeństwo, zgodność i łatwość użytkowania. Brady Corporation oferuje pełną gamę niezawodnych etykiet, które można zaprojektować z najwyższą elastycznością i wydrukować przy użyciu zaawansowanych technologii.Duża elastyczność.
Więcej informacji można umieścić na etykietach urządzeń dzięki niezwykle dokładnemu nadrukowi, który pozwala na wyraźne zachowanie czytelności małych czcionek w przypadku większej liczby znaków specjalnych, symboli, znaków, logo i liter z dowolnego alfabetu. Zapewnia to większą elastyczność w zakresie treści etykiet i ułatwia firmom obsługę klientów dzięki instrukcjom dotyczącym bezpieczeństwa, informacjom na temat zgodności z przepisami oraz widoczności marki poprzez dodanie logo firmy. Brady oferuje również specjalistyczne wsparcie przy projektowaniu etykiet, aby zapewnić maksymalną skuteczność i przejrzystość.

Dostawa wydrukowanych etykiet lub druk częściowo na miejscu

Oferujemy etykiety z dostawą w gotowej postaci, gotowe do aplikacji ręcznej lub przez podajnik etykiet oraz istniejące urządzenia do podnoszenia i pozycjonowania na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Etykiety mogą być również zadrukowane częściowo w naszych zakładach, a częściowo w miejscu produkcji urządzenia, gdzie można dodawać kody partii, daty produkcji lub inne informacje drukowane na drukarce Brady. W zautomatyzowanej produkcji zadania te może realizować system druku i aplikacji BSP61 lub przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i7100 oraz podajnik etykiet ALF14.

Maksymalna niezawodność

Etykiety Brady są niezawodne i mogą przetrwać cały okres eksploatacji wielu urządzeń elektronicznych i elektrycznych nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, takich jak ciepło, zimno, wilgoć, ścieranie, oleje i smary oraz czynniki atmosferyczne i chemiczne. Dostępna jest szeroka gama niezawodnych materiałów etykietowych uznanych przez UL, które mocno trzymają się każdej powierzchni. W zależności od zastosowania firma Brady może określić, który materiał etykiety zapewni wymaganą niezawodność dla danego urządzenia.

Próbki można uzyskać na stronie internetowej Brady lub pod adresem emea_request@bradycorp.com.


Informacje na temat firmy Brady Corporation

Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *