Raporty

Straciłeś pracę albo potrzebujesz specjalisty? Sprawdź jak działa Expert Indicator.

By  | 

Ostatni, dość niecodzienny dla wszystkich czas, był zapalnikiem do stworzenia nowego narzędzia, które łączy pracowników i pracodawców. Expert Indicator – to platforma, na której znajdują się zarówno kandydaci gotowi do pracy, jak i firmy potrzebujące specjalistów.

Elastyczne podejście do form współpracy coraz częściej warunkuje sukces biznesowy. Bergman Engineering zebrał w jednym narzędziu kompetentnych inżynierów, dostępnych elastycznie w krótkim czasie. Zarówno na projekty, jak i do stałej współpracy. Dla kandydata to elastyczność zatrudnienia, możliwość rozwoju kompetencji poprzez pracę w różnych projektach, nierzadko też przy użyciu najnowszych technologii. Dla firm to skrócenie czasu dostępności kandydata, zweryfikowane kompetencje i pełny raport o kandydacie. To możliwość sparowania potrzeb organizacji z profilem potencjalnego pracownika oraz doradztwo rekrutacyjne. Dodatkowo podczas zapoznawania się z bazą inżynierów, jaką jest Expert Indicator, pojawia się element analizy organizacji pod kątem posiadanych kompetencji.

Expert Indicator to baza elastycznych i kompetentnych inżynierów, których można przydzielić w 100% do największych wyzwań i mieć pewność, że zostaną osiągnięte. Korzystanie z narzędzia i dodanie ofert kandydatów jest w pełni bezpłatne. Sprawdź jak działa Expert Indicator: https://bit.ly/2VwLFP5

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *