Wydarzenia

Targi klejenia po raz trzeci w Sosnowcu!

By  | 

W dniach 20-21 listopada 2019 roku w sosnowieckim Expo Silesia odbędzie się 3. edycja Targów Technologii Klejenia ExpoBONDING, a także 3. Międzynarodowe Seminarium Klejenia organizowane przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa – Partnera Targów.
Targi ExpoBONDING to tradycyjnie cykliczne miejsce spotkań, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu klejenia z ich potencjalnymi odbiorcami – przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. ExpoBONDING to nie tylko wystawa, ale również wydarzenia towarzyszące. Międzynarodowe Seminarium Klejenia skierowane jest do osób zatrudnionych w przemyśle, które przygotowują się lub stosują technologię klejenia w procesach produkcyjnych.

Tegorocznym Targom ExpoBONDING towarzyszyć będą także:

  • Salon Taśm i Urządzeń do Taśmowania ExpoTAPE czyli miejsce spotkania, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów taśm i urządzeń do taśmowania (www.expotape.pl)
  • Salon Przygotowania Powierzchni i Chemii Technicznej SURFTECH Expo do udziału, w którym zapraszamy m.in. producentów i dystrybutorów chemii technicznej, a także narzędzi i urządzeń do oczyszczania i przygotowania powierzchni do dalszych procesów przemysłowych (www.surftechexpo.pl)
  • Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA, którego zakres tematyczny koncentruje się wokół producentów i dystrybutorów opakowań, maszyn, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w całym cyklu produkcyjnym zarówno ręcznym jak i zautomatyzowanym (www.expoopakowania.pl).

Kontakt do Organizatora:
Joanna Tomczyk
kom. 510 030 324
e-mail: joanna.tomczyk@exposilesia.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *