Raporty

Wyjątkowa inicjatywa zrzeszająca firmy przemysłowe w Polsce

By  | 

Inicjatywa Przyszłość Polskiego Przemysłu, której głównym celem będzie wsparcie oraz promocja polskiej nowoczesnej i innowacyjnej produkcji przemysłowej, rusza z naborem członków. Pomysłodawcą i organizatorem inicjatywy jest firma Autodesk – lider w dziedzinie oprogramowania 3D, z którego korzystają miliony organizacji z różnych branż na całym świecie, w tym wiodące przedsiębiorstwa przemysłowe w Polsce. Udział w inicjatywie jest bezpłatny.

Nadrzędnym celem inicjatywy jest wymiana wiedzy, pomoc w zrozumieniu i wdrożeniu w polskich przedsiębiorstwach innowacyjnych technologii cyfrowych, które pozwolą kreować lepsze produkty, ograniczając zużycie materiałów, czasu czy innych kluczowych zasobów. To przede wszystkim pomoc we wdrożeniu idei Przemysłu 4.0, rozumianego jako zbiór działań mających za zadanie stworzenie produkcji i związanych z nią usług, która będzie bardziej wydajna, szybciej dostarczana, bardziej innowacyjna i skupiona na kliencie.

W ramach Inicjatywy Przyszłość Polskiego Przemysłu wnosimy praktyczne podejście – chcemy pomagać właścicielom i kadrze zarządzającej polskich firm produkcyjnych i przemysłowych w praktycznym zastosowaniu nowoczesnych procesów i technologii po to, by mogły tworzyć lepsze produkty, zwiększać sprzedaż i generować większe zyski. Zapraszamy przedsiębiorstwa do dołączenia do naszej inicjatywy, korzystania z zasobów wiedzy, a w przyszłości udziału w organizowanych przez nas warsztatach dotyczących innowacji ” – mówi dr inż. Radosław Cieślak, Executive Industry Manager, Autodesk.

Dla kogo?
Inicjatywa Przyszłość Polskiego Przemysłu jest kierowana do wszystkich zarejestrowanych w Polsce firm przemysłowych, zajmujących się projektowaniem, a także szeroko pojętą produkcją, które chcą wdrożyć w swoich organizacjach ideę Przemysłu 4.0. Udział w inicjatywie pomoże zidentyfikować i wdrożyć technologie, które poprawią wydajność w 5-ciu strategicznych obszarach, istotnych dla osiągnięcia trwałej przewagi konkurencyjnej: masowa personalizacja, współpraca, elastyczna produkcja, obsługa klienta oraz produkt jako usługa.

Szereg korzyści w zasięgu ręki
Członkowie inicjatywy otrzymują między innymi:

  • specjalne pakiety na wydarzenia organizowane przez Autodesk, a także od partnerów i zewnętrznych organizacji
  • mogą również skorzystać z dedykowanego warsztatu Innovation Workshop dla firmy
  • dostęp do webinariów tematycznych organizowanych przez Autodesk oraz partnerów.

Dodatkowo, inicjatywa jest platformą wymiany wiedzy między kluczowymi firmami z sektora. To tylko niektóre z licznych benefitów, które czekają na członków Inicjatywy Przyszłość Polskiego Przemysłu.

Więcej szczegółowych informacji na temat inicjatywy, a także na temat organizowanych wydarzeń znajduje się pod adresem: https://www.autodesk.pl/przyszlosc-polskiego-przemyslu

Inicjatywa Przyszłość Polskiego Przemysłu została objęta patronatem mediowym przez:

  • Mechanik
  • Production Manager
  • staleo.pl
  • zrobotyzowany.pl
  • 3don.pl
  • portalprzemyslowy.pl

Informacje o Autodesk
Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. Więcej informacji można znaleźć na www.autodesk.pl, www.facebook.com/Autodesk.Poland

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *