Wydarzenia

10 lat firmy Pepperl+Fuchs na polskim rynku

By  | 

W tym roku Pepperl+Fuchs obchodzi jubileusz 10-lecia obecności na rynku polskim. Jest ona czołową firmą konstruującą i produkującą czujniki elektroniczne oraz inne komponenty dla globalnego rynku automatyki. Innowacyjność, wysoka jakość oraz stały rozwój firmy powodują, iż z sukcesem są obecni na rynku od ponad 70 lat.

Szeroka gama produktów obejmuje czujniki do standardowych zastosowań oraz rozwiązania dedykowane. Oferta czujników przemysłowych cechuje się dużą innowacyjnością. Obejmuje czujniki indukcyjne, fotoelektryczne, pojemnościowe, magnetyczne i ultradźwiękowe. Dodatkowo obecne są zaawansowane podzespoły takie jak enkodery obrotowe, systemy pozycjonowania i identyfikacji (kody RFID, Data Matrix, kody kreskowe), produkty AS-Interface oraz odpowiednie akcesoria. Bogatą gamę produktów uzupełniają przemysłowe systemy i czujniki wizyjne.

Nowoczesne technologie oraz ogólnoświatowa sieć sprzedaży i produkcji sprawiają, że firma Pepperl+Fuchs to idealny partner w wielu gałęziach przemysłu na rynku globalnym. Obsługuje branże takie jak przemysł motoryzacyjny, transport i przeładunek materiałów, pakowanie, przemysł drukarski i papierniczy, produkcja drzwi, bram i wind, urządzenia przetwórcze, urządzenia mobilne i systemy pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych.


Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.
ul. Owsiana 12
03-825 Warszawa

Tel.: +48 22 256 9770
E-mail: info@pl.pepperl-fuchs.com 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *