Automatyka i mechanika

Firma Pepperl+Fuchs kontynuuje serię wydarzeń cyfrowych i zaprasza na drugi szczyt online

By  | 

Firma Pepperl+Fuchs kontynuuje serię wydarzeń cyfrowych i zaprasza na drugi szczyt online | Firma Pepperl+Fuchs zaprasza na drugi szczyt online. Zarejestruj się teraz bezpłatnie, aby uzyskać dostęp do tego w pełni cyfrowego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 17–19 listopada 2020 r.

Format będzie koncepcyjnie podobny do tego z imprezy pilotażowej, która odbyła się w lipcu, a głównym tematem pozostanie “Twoja przyszłość automatyzacji”; Wydarzenie będzie jednak dotyczyło nowych zagadnień. Szczególny nacisk zostanie położony na coraz większą integrację technologii operacyjnych (OT) i informatycznych (IT).

Aby odzwierciedlić ten nacisk, każdy dzień wydarzenia będzie poświęcony jednemu z trzech głównych zagadnień. Zostaną one przedstawione w przemówieniach, prezentacjach i dyskusjach panelowych prowadzonych wśród ekspertów z Pepperl+Fuchs i firm partnerskich:

  • Rewolucja IIoT – wyzwania, korzyści i kolejne kroki
  • Digitalizacja usług i czynności konserwacyjnych – przemysł procesowy w okresie przejściowym
  • Nowy poziom technologii ultradźwiękowej – inteligentny, funkcjonalnie bezpieczny i autonomiczny

Funkcja czatu umożliwi uczestnikom przesyłanie pytań, na które odpowiedzą eksperci Pepperl+Fuchs i firm partnerskich. Dodatkowe treści, takie jak dokumenty techniczne, filmy i prezentacje, zostaną udostępnione na platformie internetowej, a kolejne materiały pojawią się po zakończeniu szczytu. Zapewnia to uczestnikom wartość dodaną wykraczającą poza treść wydarzenia na żywo. Aby umożliwić uczestnictwo każdemu, niezależnie od lokalizacji lub strefy czasowej, wszystkie treści będą dostarczane w języku niemieckim i angielskim i prezentowane zarówno rano, jak i po południu.

“Otrzymaliśmy bardzo pozytywną odpowiedź na nasz pierwszy szczyt online, więc oczywiście chcemy kontynuować organizowanie wydarzeń w nowym formacie cyfrowym. Uczestnicy ponownie mogą spodziewać się szerokiej gamy tematów i ekscytujących spostrzeżeń od naszych prelegentów i ekspertów branżowych,” powiedział Stefan Maus, dyrektor ds. marketingu globalnego w Pepperl+Fuchs.

Rejestracja online
Osoby zainteresowane wydarzeniem mogą się bezpłatnie zarejestrować na drugi szczyt online firmy Pepperl+Fuchs na stronie www.pepperl-fuchs.com/summit-2020.


O firmie Pepperl+Fuchs
Firma Pepperl+Fuchs, zatrudniająca 6300 pracowników na całym świecie, odnotowała sprzedaż w wysokości 715 mln euro w 2019 r. Jest jedną z czołowych firm w dziedzinie technologii czujników przemysłowych i ochrony przeciwwybuchowej. Siedziba w Mannheim w Niemczech stanowi podstawę technicznej wiedzy firmy, w której inżynierowie i specjaliści badają i rozwijają najnowsze technologie i produkty. Firma Pepperl+Fuchs, założona w 1945 roku jako mała firma rodzinna, jest obecnie reprezentowana na wszystkich kontynentach przez ponad 40 oddziałów. Nasza globalna obecność zapewnia to, co najlepsze z obu światów: najwyższe standardy techniczne oraz wydajne i dochodowe zakłady produkcyjne. Firma Pepperl+Fuchs stała się partnerem dla użytkowników technologii automatyzacji na całym świecie i oferuje najbardziej wszechstronne portfolio wypróbowanych i przetestowanych komponentów spełniających wymagania automatyzacji produkcji i automatyzacji procesów.

PEPPERL+ FUCHS Sp. z o.o.
ul. Marsa 56B
04-242 Warszawa
Poland
KACZOROWSKA Monika
Phone : +48 22 256-97-78
info@pl.pepperl-fuchs.com

Pepperl+Fuchs AG
Lilienthalstraße 200
D-68307 Mannheim, Germany
Telefon: +49 621 776-1111
Fax: +49 621 776 -271111
www.pepperl-fuchs.com
fa-info@de.pepperl-fuchs.com
SCHMITT Irmtraud
Phone : +49 621 776-1215
Fax : +49 621 776-2505
ischmitt@de.pepperl-fuchs.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *