Automatyka i mechanika

RS Components przedłuża współpracę dystrybucyjną z Rockwell Automation

By  | 

Terytoria obsługiwane przez RS obejmują teraz Europę, Afrykę i Rosję, zapewniając lepszy dostęp klientów do czołowej na rynku oferty produktów automatyki przemysłowej i sterowania Rockwell

RS Components (RS), marka handlowa firmy Electrocomponents plc (LSE:ECM), globalnego wielokanałowego dystrybutora produktów i rozwiązań przemysłowych i elektronicznych, we współpracy z Rockwell Automation, światowym liderem w dziedzinie automatyki przemysłowej i transformacji cyfrowej, rozszerzającym swój obszar dystrybucji poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG), który do tej pory wspierał. W związku z tym firma RS jest również upoważniona do dostarczania produktów Rockwell Automation do Afryki i Rosji, w tym marek Allen-Bradley i Allen Bradley Guardmaster®.

Oferta Rockwell dostępna w RS obejmuje szeroką gamę produktów dla automatyki i sterowania zaprojektowanych w celu usprawnienia procesów produkcyjnych, od projektowania i instalacji po obsługę i konserwację: inteligentne urządzenia do ochrony i zabezpieczania maszyn; programowalne sterowniki (PLC) do sterowania maszynami; przyciski przemysłowe; wyświetlacze i akcesoria do interfejsów obsługi (HMI); oraz czujniki i impulsatory obrotowe.

Kristian Olsson, wiceprezes ds. zarządzania produktami i dostawami w RS, powiedział: „To znaczący kolejny krok w naszej relacji z Rockwell. Klienci w całej Europie, Rosji i Afryce skorzystają z szybkiego dostępu do niezbędnego sprzętu z dziedziny automatyki i sterowania od firmy RS, bez względu na to, czy są to części, które zwiększają bezpieczeństwo, czy też zwiększają wydajność maszyn i zakładu oraz minimalizują przestoje ”.


Informacje o RS Components
RS Components to marka handlowa spółki Electrocomponents plc. Oferujemy ponad 500 000 produktów przemysłowych i elektronicznych pochodzących od ponad 2500 wiodących dostawców oraz świadczymy szeroką gamę usług na najwyższym poziomie ponad milionowi klientów. Działamy w 32 krajach i wysyłamy ponad 50 000 przesyłek dziennie.

Wspieramy klientów w całym cyklu życia produktu, czy to poprzez innowacje i wsparcie techniczne na etapie projektowania, skracając czas wprowadzenia produktu na rynek i poprawiając produktywność na etapie budowy, lub zmniejszając koszty zakupu i optymalizując wyposażenie na etapie konserwacji. Oferujemy naszym klientom spersonalizowane produkty i usługi, które są niezbędne do pomyślnego funkcjonowania ich firm i pomagają oszczędzać czas oraz pieniądze.

Spółka Electrocomponents jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i w zeszłym roku finansowym, na dzień 31 marca 2020 roku osiągnęła przychody rzędu 1,95 mld funtów brytyjskich. Electrocomponents posiada siedem marek: RS Components, Allied Electronics & Automation, RS PRO, OKdo, DesignSpark, IESA i Monition.

Więcej informacji o firmie RS można znaleźć na stronie https://pl.rs-online.com/web/.

Kontakt dla prasy:
RS Components GmbH
Frank Behrens
Mainzer Landstraße 180
60327 Frankfurt am Main
Tel: +49 (0) 69 5800 14 803
Germany
frank.behrens@rs-components.com

Twitter: @RSOnline_PL; @RSComponents; @designsparkRS
RS Components on LinkedIn
http://www.linkedin.com/company/rs-components

Relevant Links:
Electrocomponents plc
www.electrocomponents.com
RS Components
pl.rs-online.com
DesignSpark
http://www.designspark.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *