Wydarzenia

AMC VIBRO meets INDUSTRY – 4 edycja szkolenia dla szefów utrzymania ruchu

By  | 

AMC VIBRO meets INDUSTRY – czwarta edycja szkolenia dla szefów utrzymania ruchu – zapisy rozpoczęte!

AMC VIBRO meets INDUSTRY to cykl szkoleń o tematyce diagnostyki stanu maszyn i urządzeń przygotowany specjalnie dla szefów utrzymania ruchu, kierowników technicznych, głównych mechaników oraz wszystkich osób na co dzień dbających o kondycję parku maszynowego przedsiębiorstwa.

Program nowej, wiosennej edycji spotkania będzie złożony z części teoretycznej i praktycznej. Szkolenie rozpocznie się prelekcjami z zakresu pomiarów laserowych oraz wibrodiagnostyki, a następnie uczestnicy zostaną podzieleni na grupy warsztatowe. Pokażemy, jak w praktyce wykonać osiowanie wałów maszyn, a także jakie są najczęstsze błędy podczas tego procesu.

Każdy z uczestników będzie miał okazję podejść do systemów demonstracyjnych [E420, E720, XT770, E290, XT190] i przetestować ich funkcjonalność na własną rękę. Pierwsze spotkanie w 2019 r. w ramach czwartej edycji AMC VIBRO meets INDUSTRY odbędzie się w Bytomiu – 2 kwietnia (wtorek). Zapewniamy: bezpłatny wstęp, udział specjalistów z branży, materiały konferencyjne, przerwy kawowe i lunch, imienny certyfikat, demonstracje na żywo.

Gościem specjalnym szkolenia będzie Jan Oscander z firmy Easy-Laser – wieloletni praktyk w zakresie laserowych systemów pomiarowych.

Szczegółowy program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie amcvibro.pl.


O AMC VIBRO
AMC VIBRO to dostawca produktów oraz usług z zakresu monitorowania, diagnostyki i obsługi maszyn. Oferowane przez firmę rozwiązania wspomagają pracę służb utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych na całym świecie.
W ofercie spółki znajdują się zarówno produkowane przez AMC VIBRO systemy wibrodiagnostyczne jak i systemy laserowe, ultradźwiękowe, analizy olejowej oraz prądowej. Firma reprezentuje takie marki, jak Easy-Laser, General Electric, Meggitt, Sonotec, TesTex, IFM, FLIR, PdMA czy Monitran. Ponadto współpracuje z szeregiem sprawdzonych producentów z kraju, jak i spoza jego granic.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, wysokim kwalifikacjom zespołu oraz pełnej kontroli nad procesem produkcji, którą AMC VIBRO realizuje za pomocą linii produkcyjnej wyposażonej w zaawansowane stanowiska testowe (m.in. tester EMC, komora klimatyczna), projektowane przez firmę rozwiązania cechuje wysoka jakość i konkurencyjna cena.


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *