Wydarzenia

Dzień z systemem iba

By  | 

Zapraszamy na II edycję „Dnia z systemem iba”.

„Dzień z systemem iba” to jedyne takie wydarzenie w Polsce skierowane do użytkowników i osób zainteresowanych systemem iba, będące wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń, przetestowania nowych funkcji systemu oraz uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.

Poprzednia edycja konferencji okazała się niewątpliwym sukcesem. Zadowolenie uczestników sprawiło, że w tym roku chcemy jeszcze bardziej położyć nacisk na stronę praktyczną wydarzenia.

Przemysł 4.0

Przemysł 4.0 a system iba. Jednym z największych wyzwań Przemysłu 4.0 jest utworzenie wspólnej bazy danych dla wszystkich procesów, mając na względzie zarówno poszczególne maszyny, jak i całość produkcji. Twórcy iby odpowiedzieli na te potrzeby już dawno, realizując wizję przejrzystego i stale ulepszanego zakładu produkcyjnego. Na spotkaniu opowiemy, jak system iba może wspomóc transformację zakładu w kontekście wymagań stawianych przez Przemysł 4.0.

System iba - nowości

System iba – nowości Nowości systemu iba. Przedstawimy i zaprezentujemy w praktyce:
ibaDaVIS – narzędzie do wizualizacji i analizy danych pomiarowych, danych procesowych i danych jakościowych w przeglądarce internetowej.
ibaDAQ – urządzenia z rodziny ibaDAQ, które umożliwiają lokalne gromadzenie danych dzięki zintegrowanemu systemowi ibaPDA i wbudowanemu przechowywaniu danych.

System iba - warsztaty

System iba – warsztaty W ramach konferencji nasi eksperci przygotowali dla Państwa interesujące prezentacje oraz warsztaty, w czasie których nie tylko opowiedzą o rozbudowanych możliwościach systemu, ale przede wszystkim przedstawią jego działanie w praktyce. Podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem w pracy z iba software, stałym użytkownikom podpowiemy, w jakie komponenty warto jeszcze zainwestować i pokażemy, jak maksymalnie wykorzystać ich potencjał. stanowiska techniczne .

stanowiska techniczne

Do dyspozycji uczestników oddajemy także profesjonalne stanowiska testowe, umożliwiające dokładne zapoznanie się z systemem i wypróbowanie najnowszych rozwiązań. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie ewentualne pytania i wątpliwości, a pomoże nam w tym przedstawiciel iba AG, który wygłosi dla Państwa prezentacje.

iba


UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY;
UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY LUNCH ORAZ PRZERWY KAWOWE.

UWAGA: LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

AGENDA
8:30 9:00 Rejestracja uczestników
9:00 9:10 Przywitanie i wstęp
9:10 10:00 System iba a Przemysł 4.0 System iba jako narzędzie wspomagające ewolucję systemów produkcji spełniających wymogi i założenia Przemysłu 4.0.
10:00 10:40 Przerwa kawowa Przerwa kawowa połączona z konsultacjami z naszymi ekspertami
10:40 11:00 ibaHD-Server Długoterminowy zapis danych pomiarowych

11:00 11:30 ibaHD-Server – warsztaty Warsztaty z ibaHD-Server
11:30 12:00 ibaAnalyzer & ibaDatCoordinator Kompleksowa analiza zarejestrowanych danych online i offline oraz przetwarzanie danych pomiarowych i zarządzanie nimi.
12:00 13:00 ibaAnalyzer & ibaDatCoordinator – warsztaty Warsztaty z ibaAnalyzer & ibaDatCoordinator
13:00 14:00 Lunch Zapraszamy na serwowany 3-daniowy lunch
14:00 14:50 ibaDaVIS Wizualizacja i analiza danych pomiarowych, procesowych i danych jakościowych w przeglądarce internetowej.
14:50 15:30 ibaDaVIS – warsztaty Warsztaty z ibaDaVIS
15:30 16:10 Przerwa kawowa Przerwa kawowa połączona z konsultacjami z naszymi ekspertami
16:10 17:20 ibaDAQ Urządzenia z rodziny ibaDAQ umożliwiają lokalne gromadzenie danych dzięki zintegrowanemu systemowi ibaPDA wraz z wbudowanym dyskiem twardym.
17:20 Zakończenie


WYŚLIJ ZGŁOSZENIE
PATRONAT MEDIALNY:
Szef UR Szef UR
ADEGIS 44-300 Wodzisław Śl.|ul. Marklowicka 21|
tel. +48 32 440 22 10
www.adegis.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *