Wideo

Film – I Ogólnopolski Kongres Szefa Utrzymania Ruchu 4.0

By  | 

Historia I Ogólnopolskiego Kongresu Szefa Utrzymania Ruchu 4.0. zawarta w naszym filmie.

I Kongres SZEFA UTRZYMANIA RUCHU 4.0 to unikatowe spotkanie dedykowane działom UR oraz produkcji, które odbyło się dniach 3-4 października 2018 r. 

Zaprosiliśmy Państwa do udziału w Kongresie, do wymiany doświadczeń oraz zaczerpnięcia inspiracji z praktyk stosowanych w najlepszych zakładach produkcyjnych w kraju. Naszymi prelegentami byli praktycy, osoby, których wieloletnia praca w zakładach produkcyjnych była znakomitą inspiracją do nowych działań, wprowadzania innowacyjnych rozwiązań oraz wymiany wielu doświadczeń.

Pragniemy wspierać każdego SZEFA Utrzymania Ruchu przy zarządzaniu obszarem Maintenance, dając możliwość pozyskania wiedzy, inspiracji, ale też poznania osób, które na co dzień zmagają się w pracy z podobnymi problemami. Pod lupę wzięliśmy przemysł 4.0 i to, co on realnie oznacza dla firm? Czym tak na prawdę jest wszechobecny Industry 4.0? W jaki sposób nowoczesne technologie usprawnią nasze zakłady? Co zyskamy dzięki tym wdrożeniom technologicznym?

Wybrane opinie uczestników oraz zdjęcia znajdują się na stronie dedykowanej wydarzeniu: www.szkolenie.szefur.pl.

Natomiast na stronie www.kongres.szefur.pl edycja wiosenna wydarzenia – zachęcamy do zapoznania się z inicjowanymi przez naszą redakcję spotkaniami branżowymi. Warto się szkolić, zdobywać wiedzę. Warto być z nami podczas naszych cyklicznych wydarzeń.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *