Nowości produktowe

HARTING dla przemysłu

By  | 

Złącza zasilające i przemysłowe o sprawdzonej jakości.
Złącza zasilające i przemysłowe stanowią integralną i niezastąpioną część każdego parku maszynowego i linii produkcyjnych, umożliwiając przesyłanie energii i danych w efektywny i niezawodny sposób. W sytuacji, gdy przemysł coraz bardziej skupia się na automatyzacji, innowacjach i rozwoju technologicznym, wybór odpowiednich złączy stanowi jedno z wyzwań projektantów i inżynierów.

Jednym z wiodących graczy na tym rynku jest niemieckie przedsiębiorstwo HARTING, które od dziesięcioleci dostarcza wysokiej jakości rozwiązania z zakresu złączy dla branży przemysłowej. W katalogu TME znajdują się tysiące produktów HARTING, a teraz prezentujemy najnowsze złącza, które dostępne są już w ofercie.

  • Złącza zasilające HAN® S
  • Akcesoria do złączy
  • Złącza przemysłowe Han-Modular®

Złącza zasilające HAN S
Złącza zasilające należące do rodziny HAN® S 120 oraz HAN® S 200 zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami rynku magazynowania energii. W portfolio producenta znalazły się jednobiegunowe konstrukcje przystosowane do montażu zarówno na przewodzie, jak i panelu. Poza tym męskie i żeńskie wersje złączy, zgodne są z normami klasy palności UL94V-0, zapewniając elastyczność i bezpieczeństwo projektowanej instalacji. Te wykonane z poliwęglanu elementy dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, a ich elementy stykowe bazują na stopie miedzi. Złącza HAN® S charakteryzują się też bardzo dobrymi parametrami elektrycznymi – mogą one pracować przy napięciu maksymalnie 1500V i prądzie 120A lub 200A, zależnie od modelu.

09930011121 – Złącze Han® S 120 na panel

Akcesoria do złączy HAN® S

09930008220 – Tulejka do systemów magazynowania energii

W katalogu TME nie mogło zabraknąć też akcesoriów dedykowanych dla złącz z serii HAN® S, które są szeroko oferowane przez HARTING. Projektując instalację przemysłową, można wyposażyć się w tulejki i pokrywy ochronne, poprawiające standardy bezpieczeństwa. Akcesoria wpływają pozytywnie nie tylko na bezpieczeństwo, ale także trwałość instalacji. Podobnie jak złącza, one również zgodne są z normą palności UL94V-0.
https://www.tme.eu/pl/katalog/zlacza-zasilajace_34/?params=422:1450551,1509902_typ-akcesoriow-do-zlaczy:pokrywa-ochronna,tulejka&queryPhrase=harting_202311_lp&productListOrderDir=DESC&productListOrderBy=1000027

Złącza przemysłowe HDC
HARTING dostarcza również złącza przemysłowe push-in typu HDC. Są to konstrukcje wielostykowe, dostępne w konfiguracji 3-, 4-, 6-, 8- lub 12-pinowej typu męskiego lub żeńskiego. Złącza wykonane są z poliwęglanu, dzięki czemu są zgodne z klasą palności UL94V-0. Elementy te należą do rodziny Han-Modular®, która może pracować przy napięciu z zakresu od 250V do 830V i prądzie 10A, 16A lub 40A, zależnie od konkretnego modelu. Złącza dostosowane są do pracy w temperaturze od -40°C do 125°C, a ich trwałość mechaniczna wynosi 500 cykli, przez co są one dedykowane do stałych połączeń przemysłowych między pojedynczymi maszynami lub modułami linii produkcyjnej.

09140085001

https://www.tme.eu/pl/katalog/zlacza-przemyslowe_33/?queryPhrase=harting_202311_lp

Tekst opracowany przez Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
https://www.tme.eu/pl/news/library-articles/page/56734/harting-dla-przemyslu/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *