Wydarzenia

Konferencja: Pułapki przy wdrażaniu 5S, czyli na co uważać i jak radzić sobie z zagrożeniami?

By  | 

20 września w Wyższej Szkole Handlowej w Wrocławiu odbędzie się VII spotkanie z cyklu Lean Exchange Club, podczas którego będzie można się dowiedzieć, na jakie trudności można natrafić podczas wdrażania 5S i jak je przezwyciężyć.

5S jest bardzo naturalnym krokiem w drodze do ciągłego doskonalenia, jest procesem zmiany elementu kultury pracy na bardziej produktywny niż dotychczas, to iluzja prostej metody którą znają wszyscy, jednak zanim zauważymy korzyści z wdrożenia metody 5S dla przedsiębiorstwa i pracowników, spotkamy się z problemem jak zdobyć poparcie kierownictwa oraz uzyskać pełne zaangażowanie pracowników.
Skoro jest jednym z najważniejszych elementów dobrego zarządzania, to dlaczego tak trudno jest wdrożyć i utrzymać ostatni krok metody, jakim jest „samodyscyplina”. Bez silnej motywacji przełożonego i energii pozwalającej prowadzić tą działalność poprzednie kroki „selekcja”, „systematyka”, „sprzątanie” i „standaryzacja” nie utrzymają się w dłuższym okresie czasu.

Bliższe informacje o konferencji znajdą Państwo na stronie: https://www.lmcg.com.pl/lean-exchange-club-wrzesien-2019.html oraz na profilu na facebooku: https://www.facebook.com/lean.lmcg/.

 


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *