Wydarzenia

Najnowsze rozwiązania Eaton na targach ENERGETAB 2019

By  | 

Stoisko L7 2, Bielsko-Biała, 17 – 19 września

Jak co roku Eaton zaprezentuję swoją szeroką ofertę wraz z innowacjami produktowymi na Międzynarodowych Energetycznych Targach ENERGETAB. Tegoroczne stoisko Eaton zlokalizowane w plenerze L7 2 będzie wyróżniać się prezentacją kilku wysokogabarytowych nowości produktowych.

Swoją premierę na targach będą miały między innymi xChargeIn – system ładowania pojazdów elektrycznych o mocy do 22kW, ładowarki AC w wykonaniu 1 i 3-fazowym, zarządzanie systemem ładowania, obsługa płatności poprzez protokół OCPP oraz xPole Home – nowa seria aparatury modułowej EATON. Nowe produkty cechuje wyższa wytrzymałość mechaniczna i elektryczna, oraz podwyższona ergonomia wykonania.

Pierwszy raz na targach zostaną zaprezentowane rozwiązania, które weszły w skład oferty Eaton dzięki akwizycji firmy Ulusoy Elektrik. Rozwiązaniami tymi są:

  • Transformator olejowy – transformator dystrybucyjny dla napięć pierwotnych do 36kV oraz mocy znamionowej od 25 kVA do 10 MVA, do stosowania wewnętrznego jak i zewnętrznego.
  • HMH24 – rozdzielnica SN o budowie modułowej z szynami zbiorczymi w izolacji powietrznej oraz aparaturą łączeniową w izolacji SF6.


Zdj.1. Transformator olejowy

W zakresie rozwiązań dla automatyki, odwiedzający będą mieć też okazję poznać serię easyE4 – najnowszej generacji przekaźniki programowalne Eaton, która sprawia, że kontrola temperatury w przemyśle spożywczym, proste zadania sterowania w sektorze budowy maszyn, albo też sterowanie oświetleniem w budynkach są łatwiejsze, wygodniejsze i szybsze.

Dodatkowo, pojawi się także Digital NZM – nowa generacja zabezpieczeń PXR w wyłącznikach kompaktowych NZM zapewniająca najwyższy standard bezpieczeństwa i ochrony instalacji w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami komunikacji i testowania.

Ponadto na stoisku Eaton zostaną zaprezentowane innowacyjna oprawy Matrix CGLine+ – autonomiczne oprawy kierunkowe umożliwiające dostosowanie kierunków ewakuacji w czasie rzeczywistym w zależności od charakteru i lokalizacji zagrożenia, oraz rozdzielnice KLV – rozdzielnice modułowe w wykonaniu klasycznym oraz multimedialnym.

W ofercie targowej Eaton dla sektora IT nie zabraknie również 9sx – zasilacza UPS z topologią podwójnej konwersji pozwalającą na ciągłe monitorowanie warunków zasilania.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.eaton.pl. Aktualności dostępne są na kanale (@ETN_EMEA) komunikatora Twitter oraz na stronie firmy (Eaton) w serwisie LinkedIn.


Informacje o firmie Eaton

Sektor elektryczny Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia obwodów; zabezpieczenia zasilania zapasowego; regulacji i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

Eaton jest firmą zarządzającą energią z obrotem 21,6 mld USD w 2018 roku. Zapewniamy wydajne energetycznie rozwiązania, które pomagają naszym klientom zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo oraz zrównoważyć zużycie energii elektrycznej, hydraulicznej i mechanicznej. Eaton pragnie poprawiać jakość życia i dbać o środowisko poprzez technologie i usługi związane z dystrybucją energii. Eaton zatrudnia około 100 000 pracowników i sprzedaje produkty klientom w ponad 175 krajach. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.eaton.eu.

Kontakt dla czytelników:
Eaton Electric Sp. z o.o., Biuro Warszawa,
ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa
Tel: +48 22 320 5050,
Email: pl-warszawa@eaton.com


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *