Wydarzenia

Konferencja Techniczna w Białymstoku zbliża się wielkimi krokami!

By  | 

Już 4 marca w Białymstoku spotkają się specjaliści z działów utrzymania ruchu. To jedyne takie wydarzenie na Podlasiu! Szeroki program konferencji organizowanej przez Axon Media Group obejmuje część wykładową, wystawienniczą oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży.

Prelekcje
Podczas części wykładowej wystąpi aż 20 doświadczonych specjalistów z firm takich jak ADEGIS, Bio-Earth, Elmark Automatyka, Finder Polska czy też HEICO Group. Będą opowiadać m.in. o minimalizacji kosztów przestoju, nowoczesnej chemii oraz przemysłowych sieciach Ethernet.

Wystawcy
Swoje stanowiska wystawiennicze tym razem przygotowali partnerzy wydarzenia. Wśród nich znajdują się cenione firmy z branży, takie jak Bio-Earth, BP Techem, CT-Card czy też EMT-Systems.

Warsztaty
Część prelekcyjną uzupełnią warsztaty „Ultradźwiękowy monitoring stanu maszyn” oraz „Energia pod kontrolą – przemysłowe metody pomiaru, analizy, archiwizacji i udostępniania danych”, które pozwolą uczestnikom wzbogacić wiedzę na temat diagnostyki maszyn i zarządzania energią. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Warto się zapisać jak najszybciej, bo decyduje kolejność zgłoszeń!

Patronat honorowy
Konferencja Techniczna w Białymstoku została objęta licznymi patronatami, m.in. przez:

  • Krajową Izbę Gospodarczą,
  • Narodowe Centrum Badań i Rozwoju,
  • Urząd Dozoru Technicznego,
  • Prezydenta Miasta Białegostoku,
  • Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego,
  • Polską Strefę Inwestycji,
  • Suwalską Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A.

Oprócz wykładów i warsztatów, na uczestników wydarzenia czekają pakiety materiałów konferencyjnych, imienne certyfikaty udziału, a poza tym: intensywna wymiana doświadczeń, nowe biznesowe kontakty, aromatyczna kawa podczas przerw i ciepły poczęstunek w porze obiadowej.

Wstęp jest bezpłatny. Wystarczy jedynie wcześniej się zarejestrować.

Zostały już ostatnie miejsca:
http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/utrzymanie-ruchu-marzec-2020-bialystok/

Pełną agendę wydarzenia można pobrać tutaj: http://www.axonmedia.pl/konferencje/program/pdf/Program%20konferencji%20-%20Bia%C5%82ystok.pdf

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *