Wydarzenia

Firma Interroll poszerza ofertę dla sektora detalicznego

By  | 

Z okazji targów EuroShop 2020 w Düsseldorfie, firma Interroll ogłasza zmianę marki swojego centrum CoE (Center of Excellence) w Danii. Od 1 marca 2020 r. zmienia ono nazwę na Commercial Belt Drives & Conveyors. Decyzja ta ma podkreślić fakt, że oferta Interroll jest dobrze dostosowana do potrzeb zarówno supermarketów, jak i sprzedaży detalicznej.

Obecnie sześć na dziesięć stanowisk kasowych w supermarketach i sklepach detalicznych na całym świecie zawiera sprzęt z oferty Interroll. Znaczący wkład w ten sukces wniosło centrum CoE w Hvidovre w Kopenhadze w Danii, którego działalność koncentrowała się dotąd na elektrobębnach i kasetach używanych jako napędy taśmowe w kasach i automatach do skupu butelek w supermarketach.

Od 1 marca 2020, firma Interroll zmienia markę swojego centrum w Danii na CoE Commercial Belt Drives & Conveyors. Określenie „komercyjny” ma podkreślić różnicę w stosunku do elektrobębnów wykorzystywanych w zastosowaniach przemysłowych (przetwórstwo i produkcja żywności). Centrum CoE będzie odpowiedzialne w ramach globalnej Grupy Interroll za wszelkie kwestie techniczne związane z przenośnikami stosowanymi w aplikacjach komercyjnych, od projektowania i inżynierii po produkcję i wsparcie dla lokalnych podmiotów Interroll.

“W odniesieniu do supermarketów, sprzedaży detalicznej i systemów wielokanałowych, klienci potrzebują prostych, oszczędnych i opłacalnych rozwiązań z zakresu transportu towarów”, powiedział Anders Staf Hansen, dyrektor zarządzający Interroll Denmark. “Oprócz coraz bardziej złożonych procesów transportu towarów w samych sklepach, istnieje również ogólna potrzeba obsługi całego przepływu materiałów w fabrykach i centrach dystrybucji powiązanych z sektorem detalicznym. Jako czołowy globalny dostawca rozwiązań z zakresu transportu materiałów, będziemy kłaść jeszcze większy nacisk na takie procesy.”

Na targach EuroShop 2020 – odbywających się w dniach 16–20 lutego w Messe Düsseldorf – firma Interroll zaprezentuje kompletny system kasowy z elektrobębnem, kasetą i softstartem w hali 14 na stoisku A 20.

Obejrzyj również nasz film wideo “Proven solutions for the world of retail and supermarkets”: https://vimeo.com/391909868.

Zdj.1. Produkty Interroll można znaleźć w 6 z 10 systemów kasowych na całym świecie. Centre of Excellence w Hvidovre w Kopenhadze skupi swoją uwagę w fabrykach i centrach dystrybucji na procesach związanych z handlem.O firmie Interroll
Grupa Interroll jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań do transportu materiałów. Firma została założona w 1959 r. i od 1997 roku jest notowana na szwajcarskiej giełdzie SIX. Interroll dostarcza integratorom systemów i producentom OEM szeroką gamę produktów i usług w następujących kategoriach: Rollers (rolki przenośnikowe), Drives (silniki i napędy do systemów przenośnikowych), Conveyors & Sorters oraz Pallet & Carton Flow (przepływowe systemy
składowania). Rozwiązania Interroll znajdują zastosowania w usługach ekspresowych i pocztowych, handlu elektronicznym, na lotniskach, w przemyśle spożywczym, odzieżowym i motoryzacyjnym oraz w wielu innych gałęziach przemysłu. Wśród użytkowników końcowych firmy znajdują się takie marki, jak Amazon, Bosch, Coca-Cola, DHL, Nestlé, Procter & Gamble, Siemens, Walmart i Zalando. Siedziba główna Interroll znajduje się w Szwajcarii. Firma posiada
32 oddziały o łącznych obrotach około 559,9 milionów CHF i zatrudnia 2300 pracowników (2018).


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *