Wydarzenia

Konwencja europejskich dystrybutorów NSK

By  | 

NSK zorganizowała tegoroczne spotkanie europejskich dystrybutorów firmy w pięknym i historycznym mieście Dubrownik (Chorwacja). W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 przedstawicieli dystrybutorów z całego regionu EMEA (Europe-Middle East-Africa; Europa-Bliski Wschód-Afryka), wymieniając informacje i nawiązując kontakty.

W trakcie spotkania trwającego od 9 do 11 października br. firma NSK poinformowała o swojej strategii dla globalnego rynku wtórnego oraz przedstawiła nowości na temat produktów, sektorów, programu AIP i działań marketingowych. Obecni na spotkaniu przedstawiciele najwyższego kierownictwa NSK zacieśniali współpracę z dystrybutorami i podkreślali ich znaczenie dla dalszego rozwoju firmy.

Rynek wtórny jest złożony. Ale to branża, w której działają ludzie – wyjaśnia Jean-Yves Chapelet, GAM Marketing Director & Director Western Europe Sales Division NSK. – Z tego powodu dla NSK kluczowe są decyzje, z kim firma współpracuje na tym rynku. Dlatego właśnie naprawdę doceniamy znaczącą obecność naszych partnerów dystrybucyjnych, którzy byli i będą źródłem sukcesu firmy na globalnym rynku części zamiennych.

Podczas konferencji firma NSK z dumą przedstawiała dystrybutorów, którzy uzyskali status Certyfikowanych Partnerów AIP. Były to firmy: APRB (Rosja), Coroll (Czechy) i Lagerton (Serbia) oraz pierwszy certyfikowany oddział AIP należący do sieci: Rubix (Holandia). Program Certyfikowanych Partnerów AIP okazał się bardzo interesujący dla dystrybutorów NSK – dzięki niemu odróżniają się od bezpośrednich konkurentów, podnosząc swoje umiejętności w zakresie badania i rozwiązywania problemów technicznych, oferując specjalistyczną wiedzę dotyczącą zastosowań produktów oraz know-how dla branży, a także prowadząc projekty MRO. Ponadto firma NSK stale inwestuje w rozwój sieci autoryzowanych dystrybutorów w ramach Programu Certyfikowanych Partnerów AIP.

«Jesteśmy dumni z marki NSK, a przede wszystkim z przynależności do rodziny NSK» – taka była dominująca informacja zwrotna przekazywana przez dystrybutorów po wydarzeniu. Już są przygotowywane plany organizacji następnej europejskiej konwencji dystrybutorów NSK.

Zdj. 1. Konferencja europejskich dystrybutorów firmy NSK – Dubrownik 2019


O NSK Europe
NSK Europe Ltd. jest europejskim oddziałem japońskiej firmy NSK produkującej łożyska z siedzibą w Tokio. Firma została założona w 1916 r. i zatrudnia obecnie około 31 tys. osób na całym świecie. Produkty i rozwiązania oferowane przez tego dostawcę dla firm przemysłowych i motoryzacyjnych można znaleźć wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się elementy związane z ruchem. Oprócz prawie wszystkich typów łożysk tocznych, portfolio firmy obejmuje zespoły łożyskowe w obudowach, technologię liniową, łożyska piast kół, łożyska przekładni i silnika oraz układy kierownicze. Firma pragnie osiągnąć perfekcję we wszystkich swoich działaniach biznesowych. Jej celem jest bycie liderem w swojej branży pod względem jakości, do czego dąży poprzez ciągły proces doskonalenia, rozwoju optymalnego produktu, optymalizację procesów produkcyjnych i proklienckie nastawienie procesów obsługi.
www.nskeurope.pl


NSK Polska Sp. z o.o.
Warsaw Branch
Ul. Migdałowa 4/73
02-796 Warszawa
Nawrocka Agnieszka
Phone : +48 22 6451525
Fax : +48 22 6451529
nawrocka-a@nsk.com


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *