Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Lubelska firma NOYEN w gronie firm zaangażowanych w walkę z epidemią koronawirusa COVID-19

By  | 

Lubelska firma NOYEN – producent maszyn i urządzeń przemysłowych głównie dla branży automotive oraz chemii przemysłowej znalazła się w gronie firm zaangażowanych w walkę z epidemią koronawirusa COVID-19, poprzez między innymi dostosowanie swojej linii produkcyjnej i uruchomieniu w ciągu kilku dni produkcji preparatu do dezynfekcji.

„W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów oraz w odpowiedzi na liczne zapytania, jako firma mająca wieloletnie doświadczenie i wiedzę w tworzeniu preparatów chemicznych, zdecydowaliśmy o uruchomieniu linii produkcyjnej środka dezynfekującego NOYEN PROTECT+” przekazał nam Zbigniew Kurant, prezes zarządu NOYEN.

Preparat NOYEN PROTECT+ wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Został wpisany do Wykazu Produktów Biobójczych prowadzony przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

* Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *