Przemysł 4.0

Lunch Ekspertów – Przemysł 4.0

By  | 

Na mapie polskiego przemysłu pojawiło się kolejne ważne wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć. Lunch Ekspertów – Przemysł 4.0 to seria mniejszych eventów branżowych, w czasie których doświadczeni fachowcy opowiedzą o wyzwaniach i ważnych aspektach Industry 4.0.

W takcie spotkań uczestnicy zaznajomią się z zagadnieniami Big Data oraz przewidywaniem awarii, dowiedzą się jak zabezpieczyć systemy SCADA, a także poznają zastosowanie druku 3D w przemyśle. Ponadto organizator przedstawi korzyści płynące z implementacji technologii mobilnych i webowych, korzystając z oprogramowania GE Digital. Wszystko to w swobodnej i kameralnej atmosferze lunchowej.

Pierwszy Lunch Ekspertów – Przemysł 4.0 odbył się w Katowicach. https://www.vix.com.pl/pierwszy-lunch-ekspertow-juz-za-nami/

Kolejne spotkanie już 14 marca we Wrocławiu.

Organizatorem spotkania jest dystrybutor software`u GE Digital w Polsce, VIX Automation, współorganizują to wydarzenie Reliability Solutions, 3D Center oraz Tekniska Polska. Patronem medialnym został magazyn Szef Utrzymania Ruchu, Staleo.pl oraz zrobotyzowany.pl.

Uczestnictwo w tym inspirującym i merytorycznym evencie jest bezpłatne, jednak konieczna jest wcześniejsza rejestracja (potwierdzona przez organizatora). Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji (a także formularz rejestracji) znajdą Państwo tutaj: https://www.vix.com.pl/lunch-ekspertow/.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *