Napędy i sterowanie

Napędy Commander: obecnie w ofercie z bezpłatną 5-letnią gwarancją

By  | 

Firma Control Techniques wprowadziła do oferty bezpłatną, pięcioletnią gwarancję dla serii napędów Commander ogólnego zastosowania.

Klient, który kupi napędy Commander, będzie mógł po uprzednim zarejestrowaniu się bezpłatnie przedłużyć gwarancję produktu z dwóch do pięciu lat.

Nowa oferta dotyczy napędów Commander ogólnego przeznaczenia C200 i C300, upraszczających konfigurację i instalację. Firma deklaruje, że możliwość przedłużenia gwarancji z dwóch do pięciu lat to dowód wyjątkowej niezawodności i trwałości produktów. Kupując napędy, użytkownicy otrzymują poczucie bezpieczeństwa, które daje im pięcioletni okres gwarancji.

Dzięki wbudowanemu sterownikowi PLC, wyeliminowano konieczność stosowania zewnętrznych kontrolerów, a zakres mocy od 0,25 kW do 132 kW sprawia, że produkty te są doskonałym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu zastosowań i mocy. Napędy serii Commander są znane z solidnej konstrukcji i odporności w wymagającym środowisku przemysłowym, jak również najmniejszych w swojej klasie wymiarów gabarytowych. Cechy te czynią je idealnym wyborem dla konstruktorów maszyn (OEM), integratorów systemów/rozwiązań (SI) i klientów finalnych (EU). W bardziej złożonych zastosowaniach oba modele można łączyć z opcjonalnymi modułami rozszerzeń Control Techniques.

Rodzina napędów Commander została ponownie wprowadzona do gamy produktów firmy pod koniec 2018 roku.

Anthony Pickering, prezes Control Techniques mówi:

Przedłużenie okresu gwarancji w przypadku serii Commander świadczy o naszym zaufaniu do tego produktu, użytkownikom napędów daje natomiast dodatkowe zabezpieczenie. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że pozycja naszej firmy pozwala nam oferować tego typu rozwiązanie.


Firma Control Techniques, należąca do grupy Nidec, jest światowym liderem w projektowaniu i wytwarzaniu elektronicznych napędów o zmiennej prędkości przeznaczonych do sterowania silnikami elektrycznymi. Firma została założona w 1973 r. Jej główna siedziba znajduje się w miejscowości Newtown w Walii. Firma posiada wyspecjalizowane zakłady produkcyjne, ośrodki badań i rozwoju oraz centra automatyki w 45 miejscach na całym świecie.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ControlTechniques.com.


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *